صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / نه لیورپول، هیچ تیمی پول خرید امباپه را ندارد
یورگن کلوپ

یورگن کلوپ:

نه لیورپول، هیچ تیمی پول خرید امباپه را ندارد

کسب و کار نیوز:یورگن کلوپ سرمربی لیورپول می‌گوید علاقه خاصی به سبک بازی کیلین امباپه دارد ولی احتمال انتقال او به لیورپول را منتفی می‌داند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه,  یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول می‌گوید با اینکه از تحسین کنندگان کیلین امباپه، پدیده فرانسوی پاری سن ژرمن و سبک بازی او است ولی معتقد است انتقال امباپه به لیورپول به این زودی‌ها غیرممکن خواهد بود. کلوپ معتقد است در حال حاضر هیچ باشگاهی در دنیا توان مالی جذب این ستاره فرانسوی را ندارد.

این صحبتهای کلوپ در حالی مطرح می‌شود که در روزهای اخیر گزارش‌هایی منتشر شد مبنی بر اینکه باشگاه لیورپول هم به جمع باشگاه‌هایی پیوسته که به دنبال جذب کیلین امباپه هستند. این در حالی است که اکثر شایعات از مدتی پیش حول محور انتقال امباپه به رئال مادرید می‌گشت.

یورگن کلوپ درباره شایعات احتمال انتقال امباپه به لیورپول گفت:” خب، از نظر ورزشی دلیلی وجود ندارد که یک باشگاه نخواهد امباپه را جذب کند. او بازیکن محشری است ولی مساله، پول است. چنین چیزی امکان ندارد. به هیچ عنوان امکان ندارد. متاسفم که امیدها را ناامید می‌کنم. بعید می‌دانم باشگاهی در دنیا باشد که بتواند امباپه را از PSG بخرد. این در مورد ما هم صادق است. ما قادر به چنین کاری نیستیم. به همین سادگی”.

سرمربی لیورپول در ادامه در پاسخ به سوالهای دوباره خبرنگاران در این باره گفت:” واقعا حرف دیگری نیست که در این باره زده شود. خرید بازیکنی در این حد و اندازه همیشه دشوار است”.

همچنین مطالعه کنید:

برای حل مشکلات خوزستان حتی یک روز هم معطل نخواهیم کرد

آیت الله سید ابراهیم رییسی امروز پنجشنبه در نشست ویژه بررسی مسائل استان خوزستان، معضلات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *