صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / من هم خرافاتی هستم
من هم خرافاتی هستم

فرانک لمپارد:

من هم خرافاتی هستم

کسب و کار نیوز:فرانک لمپارد، سرمربی چلسی در آستانه دیدار امروز تیمش با کریستال پالاس درباره رفتارهای خاص و خرافی خود پیش از مسابقات چلسی و در زمان آماده‌سازی تیم صحبت کرد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, درحالیکه چلسی امروز در لیگ برتر به مصاف کریستال پالاس می‌رود، فرانک لمپارد سرمربی چلسی در گفتگو با خبرنگاران گفت او هم مثل عده زیادی از سرمربی‌های قبلی چلسی، برای موفقیت در بازی‌های تیمش به رفتارهایی خاص و خرافی اعتقاد دارد و معتقد است با این کارها تیمش در زمین بهتر نتیجه می‌گیرد.

آنتونیو کونته در زمان نشستن روی نیمکت چلسی معتقد بود ریش گذاشتن او برای تیمش موفقیت می‌آورد و مائوریتزیو ساری از قدم گذاشتن روی محوطه داخلی زمین چمن خودداری می‌کرد و به هیچ عنوان پایش را به توپ مسابقه نمی‌زد. حالا فرانک لمپارد فاش کرد که او هم مثل آنها رفتارهای خاص قبل از بازی خود را دارد و صبح روزی که تیمش بازی دارد، سگ خانگی‌اش را مدت زیادی برای پیاده‌روی می‌برد و این به او کمک می‌کند تا آرامش فکری پیدا کند.

لمپارد در گفتگو با خبرنگاران گفت:” من قبل از بازی‌ها کارهای روتینی انجام می‌دهم که برای خودشان ساختار مشخصی دارند. مثلا بردن سگم برای پیاده‌روی، خارج شدن از هتل در یک زمان خاص، کفش‌هایی که سر تمرین می‌پوشم و یک سری نکات کوچک دیگر که بعضی از آنها خیلی عجیب هستند”.

سرمربی چلسی در ادامه گفت:” من سگم را در روزهای مشخص و در ساعت‌های مشخصی برای پیاده‌روی می‌برم. من یک روز قبل از تمرین تیم سگم را در ساعت مشخصی بیرون می‌برم و با او در یک مسیر مشخص راه می‌روم. بعد هم دیگر با او بیرون نمی‌روم تا صبح روز قبل از مسابقه. آن روز صبح با سگم به کافی‌شاپ محلی می‌روم، قهوه‌ام را می‌گیرم و با او پیاده‌روی می‌کنم و آخر سر به خانه برمی‌گردم و به سر تمرین می‌روم. بله، من با سگم خیلی پیاده‌روی می‌کنم و معتقدم این کار به آرامش ذهنی خیلی کمک می‌کند”.

همچنین مطالعه کنید:

با بانک‌های متخلف در موضوع وام ازدواج برخورد می‌شود

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایلنا، علی صالح‌آبادی در حاشیه جلسه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.