صفحه اصلی / اقتصادی / راه و شهرسازی / ثبت‌نام در طرح اقدام ملی مسکن آغاز شد

ثبت‌نام در طرح اقدام ملی مسکن آغاز شد

کسب و کار نیوز - تقاضیان ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن در ۱۰ استان کشور از امروز می‌توانند با مراجعه به سایت www.tem.mrud.ir شروط نام نویسی در این طرح را مطالعه و اقدام به ثبت نام و بارگذاری مدارک خود کنند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا، با آغاز رونمایی از طرح اقدام ملی مسکن از امروز شنبه ۱۸ آبان ۱۰ استان کشور وارد فرایند ثبت نام می‌شوند.

متقاضایان خرید خانه در این طرح می توانند با مراجعه به سایت www.tem.mrud.ir مدارک خود را بارگذاری کرده و از شروط مندرج در این طرح با خبر شوند.

از امروز هموطنان در استان‌های سیستان و بلوچستان، قم، خراسان شمالی و جنوبی می‌توانند با مراجعه به سایت ذکر شده اقدام به بارگذاری مدارک خود اقدام کنند.

استان‌های گلستان، کهکیلویه و بویر احمد و کردستان نیز تا سه روز آینده در این طرح مشارکت داده می‌شوند و پس از آن استان‌های همدان، یزد و چهارمحال و بختیاری نیز وارد فرایند ثبت نام خواهند شد.

این ۱۰ استان شامل مرحله اول ثبت نام است و سایر شهرها و استان‌ها در مراحل بعدی و بعد از تامین زمین  برای ساخت مسکن وارد این روند می‌شوند.

اقدام ملی تولید مسکن در کلانشهرها با اولویت شهرهای جدید پیرامون آنها انجام می‌شود و خانه‌های اقدام ملی در هیچ کلانشهری ساخته نخواهد شد.

بر این اساس این طرح برای تهرانی‌ها در شهرهای جدید پیرامون تهران(پرند،پردیس و اندیشه)، در شیراز در شهر صدار، در تبریز در شهرسهند ساخته خواهد شد.

انجام ثبت‌نام طرح اقدام ملی تولید مسکن استان به استان انجام خواهد شد و هر استانی که از لحاظ تامین زمین آماده‌تر باشد سریع‌تر به این طرح می پیوندند.

تا پایان سال ثبت نام در تمام استان‌های کشور پایان می پذیرد.

تاکنون ۱۸۰ هزار واحد از خانههای این طرح ساخته شده است که در مراحل مختلفی از اجرای فوندانسیون، اسکلت، سقف سوم و چهارم و با درجات مختلف پیشرفت است.

 

همچنین مطالعه کنید:

سید کمیل طیبی

احتمال بازگشت شوک های ارزی

سرمقاله– ریزش قیمت ارز در هفته گذشته از مسیر فاکتور منابع ارزی شکل گرفت. منابع …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *