صفحه اصلی / اصناف / برندها / اپل برای حل بحران مسکن کالیفرنیا ۲.۵ میلیارد دلار هزینه می کند
apple

اپل برای حل بحران مسکن کالیفرنیا ۲.۵ میلیارد دلار هزینه می کند

کسب و کار نیوز - هجوم مهندسان، سرمایه گذاران حوزه فناوری و مدیران ارشد اجرایی به کالیفرنیا این ایالت را با بحران مسکن مواجه ساخته و حالا اپل قصد دارد این چالش را برطرف کند.

اینترستینگ اینجینیرینگ اعلام کرد، گرانی مسکن در کالیفرنیا و مشکلات اقتصادی فزاینده مردم به بی خانمانی بسیاری از ساکنان این بخش از آمریکا انجامیده و اپل با هدف کمک به حل این مشکل از سرمایه گذاری ۲.۵ میلیارد دلاری برای ساخت مسکن ارزان قیمت در کالیفرنیا خبر داده است.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر، گرانی مسکن و کاهش قدرت خرید مردم در کالیفرنیا باعث شده تا بسیاری از مردم با مشاغلی همچون معلمی و تدریس، آتش نشانی، کارگران و نیروهای خدماتی و غیره به هیچ عنوان قادر به تامین سرپناهی برای خود در ایالت مذکور نباشند و حتی به مهاجرت به ایالت های دیگر آمریکا روی آورند.

اپل که فعالیت خود را در کالیفرنیا آغاز کرده خود را متعهد به ارتقای کیفیت زندگی مردم می داند و بر اساس بیانیه ای که تیم کوک مدیرعامل اپل روز گذشته منتشر کرده «اپل از احساس مسئولیت عمیق مدنی برخوردار است تا اطمینان حاصل کند کالیفرنیا ایالتی است که افراد می توانند در آن زندگی کنند ، یک خانواده داشته باشند و به جامعه کمک کنند.»

از بودجه ۲.۵ میلیارد دلاری تخصیص یافته اپل، یک میلیارد دلار به عنوان کمک هزینه مسکن به افراد نیازمند اختصاص می یابد و از بقیه آن برای ساخت خانه های ساده و ارزان قیمت برای اقشار کم درآمد استفاده می شود. این شرکت در حال مذاکره با مقامات و شرکت های محلی به منظور مدیریت بهینه این بودجه است.

همچنین مطالعه کنید:

مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی مشاغل تمدید شد

به گزارش کسب و کار نیوز، امیدعلی پارسا، با اعلام این خبر عنوان کرد: تمدید …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *