صفحه اصلی / استان ها / ۳۲۰۰ واحد مسکن در خراسان شمالی ساخته می شود
مسکن

یک مسئول:

۳۲۰۰ واحد مسکن در خراسان شمالی ساخته می شود

کسب و کار نیوز:مدیر کل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: براساس تفاهم نامه ای که بین وزارت راه و شهرسازی و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) منعقد شده، در خراسان شمالی 3200 واحد مسکن ساخته خواهد شد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, علیرضا مصطفی زاده اضافه کرد: براساس تفاهم نامه فوق باید ۵۰ هزار واحد مسکن در سطح کشور ساخته شود که سهم خراسان شمالی ۳۰۰۰ واحد در شهر بجنورد، ۱۰۰ واحد در شهر شیروان و ۱۰۰ واحد در شهر اسفراین است.

وی اظهار کرد: این در حالی است که سهم خراسان شمالی در همان ابتدای کار ۴۵۰ واحد شامل ۲۵۰ واحد در شهر بجنورد، ۱۰۰ واحد در شهر شیروان و ۱۰۰ واحد در شهر اسفراین بوده است که به ۳۲۰۰ واحد در مرحله اول افزایش یافته است.

مصطفی زاده اضافه کرد: در جلسه ای که با رئیس هیأت مدیره شرکت توسعه گران ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و دکتر شجاعی استاندار خراسان شمالی برگزار شد، اداره کل راه و شهرسازی استان اعلام آمادگی خود جهت واگذاری زمین برای ۳۲۰۰ واحد را اعلام کرد.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی افزود: لازمه این افزایش تعداد واحد، هماهنگی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) با وزارت راه و شهرسازی است که سهمیه ها افزایش پیدا کند و از طرف وزارت به این اداره کل ابلاغ تا قرارداد نهایی و تحویلزمین انجام شود و مشاور هم طی روزهای آینده کار خود را شروع کند.

وی افزود: واگذاری این زمین ها در گلستان شهر بجنورد است.

همچنین مطالعه کنید:

بازار ارز گوش به زنگ مذاکرات وین

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز ، ک اقتصاددان در رابطه با روند …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *