صفحه اصلی / اقتصادی / انرژی / برگزاری رزمایش نشت گاز ترش در پالایشگاه گاز شهید هاشمی‌نژاد
پالایشگاه گاز شهید هاشمی‌نژاد

برگزاری رزمایش نشت گاز ترش در پالایشگاه گاز شهید هاشمی‌نژاد

کسب و کار نیوز: رزمایش نشت گاز ترش در شرکت پالایش گاز شهید هاشمی‌نژاد با هدف حفظ و ارتقای سطح آمادگی در رویارویی با شرایط اضطراری برگزار شد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از شانا, مجید اشتاد، مسئول پدافند غیرعامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی‌نژاد در این باره توضیح داد: این رزمایش با هدف افزایش سطح آمادگی کارکنان در مقابله با حوادث، به‌خصوص نشت گاز ترش و مقابله با شرایط اضطراری در مجموعه پالایشگاه گاز شهید هاشمی‌نژاد برگزار شد.

وی افزود: در این رزمایش که سیدباقر مرتضوی، مدیرکل اچ‌اس‌یی وزارت نفت و محمدعلی مطیعی، معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل حضور داشتند، سامانه‌های پشتیبانی پالایشگاه در بخش مخابراتی و همچنین عملکرد نیروهای بسیج ارزیابی شد.

مسئول پدافند غیرعامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی‌نژاد ادامه داد: در این رزمایش، به دلیل نشت گاز سمی، همه نیروهای غیرعملیاتی از واحدها خارج و به محل‌های تجمع امن منتقل شدند و پس از پایان یافتن نشت گاز و ایمن شدن محوطه‌های عملیاتی، پایان وضعیت اضطراری اعلام شد و کارکنان به محل کار خود بازگشتند. شایان ذکر است پس از اتمام رزمایش، اعضای کمیته مدیریت شرایط اضطراری اقدام به بررسی رزمایش و نقاط قوت و قابل بهبود آن کردند.

همچنین مطالعه کنید:

برای حل مشکلات خوزستان حتی یک روز هم معطل نخواهیم کرد

آیت الله سید ابراهیم رییسی امروز پنجشنبه در نشست ویژه بررسی مسائل استان خوزستان، معضلات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *