صفحه اصلی / اقتصادی / انرژی / بنزین سوپر به اندازه نیاز تولید و عرضه خواهد شد
بنزین سوپر

قره‌خانی:

بنزین سوپر به اندازه نیاز تولید و عرضه خواهد شد

کسب و کار نیوز:یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که کمبود بنزین سوپر در جایگاه‌ها ارتباطی با صادرات آن ندارد و با پیگیری های انجام شده از این پس به اندازه نیاز تولید و عرضه خواهد شد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, اسدالله قره خانی درباره اخبار منتشر شده در خصوص کمبود بنزین سوپر در جایگاه های سوخت، بیان کرد: در گذشته زمانی که هنوز در تولید بنزین به خودکفایی نرسیده بودیم، بخشی از بنزین وارداتی به صورت سوپر عرضه می شد و بخشی از آن نیز با بنزین معمولی مخلوط شده و به عنوان بنزین معمولی در اختیار مردم قرار می گرفت.

وی در ادامه اظهار کرد: اما دولت وزارت نفت را مکلف کرد تا بنزین یورو تولید کند و در نهایت با تاسیس فازهای پالایشگاه ستاره خلیج فارس در تولید بنزین به خود کفایی رسیدیم و بنزین یورو در سراسر کشور عرضه می شود.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: بر اساس اطلاعات مدتی عرضه بنزین سوپر در جایگاه های سوخت کاهش یافته است اما این مسئله اصلا به صادرات آن مربوط نیست و بحث صادرات در میان نیست.

قره خانی در ادامه تاکید کرد: ما این موضوع را دنبال کرده و با پیگیری های انجام شده قرار است بنزین سوپر به اندازه نیاز تولید و در جایگاه ها عرضه شود.

همچنین مطالعه کنید:

مشکلات اجرای ناقص نسخه الکترونیک

یادداشت-  در این طرح بایستی ابتدا پزشک نسخه را در بستر الکترونیک تولید کرده و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *