صفحه اصلی / اقتصادی / انرژی / بهسازی و نوسازی تاسیسات در دستور کار نفت فلات قاره
بهسازی و نوسازی تاسیسات

بهسازی و نوسازی تاسیسات در دستور کار نفت فلات قاره

کسب و کار نیوز: مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران گفت: نوسازی و بهسازی تاسیسات در دستور کار این شرکت است تا بتوانیم وضع سازه‌های دریایی، خطوط لوله، مخازن و دیگر بخش‌ها را بهبود بخشیم.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از شانا, علیرضا سلمان‌زاده با بیان  اینکه به دنبال تخصیص بسته‌های نوسازی و بهسازی برای تاسیسات شرکت نفت فلات قاره ایران هستیم، افزود: در منطقه لاوان با توجه به شرایط، از انواع روش‌های مختلف برای تولید استفاده می‌شود که این موضوع نشان‌دهنده پیچیدگی کار در این منطقه است.

وی با بیان اینکه حوزه نیروی انسانی در همه مناطق عملیاتی نیازمند نگاهی ویژه است، بر اهمیت این حوزه و همچنین اهمیت میدان‌ها و تاسیسات این شرکت تاکید کرد.

بر اساس این گزارش، در بازدید مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران از تاسیسات خشکی و اسکله صادراتی منطقه عملیاتی لاوان و بندر نخیلو و همچنین سکوهای رشادت و سلمان، ضمن بررسی مسائل و چالش‌ها، درباره مشکلات عملیاتی و منابع انسانی آنها بحث و تبادل نظر شد. همچنین مسائل و مشکلات منطقه عملیاتی لاوان در نشستی پنج ساعته با رئیس و مسئولان این منطقه بررسی و راهکارهایی پیشنهاد شد.

بهروز علی‌آبادی، رئیس منطقه عملیاتی لاوان در جریان این بازدید به معرفی واحدهای عملیاتی و ستادی پرداخت و درباره شرح وظایف و نوع عملکرد این واحدها توضیحاتی ارائه کرد.

همچنین مطالعه کنید:

شرط برداشتن محدودیت‌ها واکسن است / تا امروز ۵۰ درصد جمعیت هدف کشور واکسن زده اند؛ تا هفته آینده این میزان به ۷۰ درصد می‌رسد / از فردا محدودیت سنی برای واکسیناسیون در سراسر ایران برداشته می‌شود / تشویق به واکسن نزدن، گناهی نابخشودنی است

بهرام عین اللهی در نشست کمیته علمی کشوری کرونا، افزود: این کمیته مرجع اصلی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *