صفحه اصلی / اجتماعی / جامعه و شهری / پیش‌بینی افزایش بارندگی تهران تا عصر یکشنبه

معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت

پیش‌بینی افزایش بارندگی تهران تا عصر یکشنبه

کسب و کار نیوز - معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: پیش‌بینی می‌شود امشب و تا غروب فردا شدت بارندگی‌ها زیاد باشد، براین اساس حدود ۳۶ هزار نیروی خدمات شهری و عمرانی در تلاش هستند همزمان با بارندگی تردد در شهر جریان داشته باشد.

مجتبی یزدانی ضمن اعلام این خبر با بیان اینکه نیروهای شهرداری تهران از ۳ روز گذشته در حالت آماده باش کامل قرار دارند، گفت: از اردیبهشت ماه امسال تمامی کانال‌های اصلی که در زمان بارش شدید باران می‌توانستند خطر آفرین باشند، لایروبی شدند و مشکلات بحرانی آن‌ها برطرف شد. بر این اساس، در حال حاضر در کانال‌ها و روددره‌های اصلی مشکل خاصی نداریم.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از تسنیم؛ وی با بیان اینکه اقدامات شهرداری تهران در هماهنگی کامل با سازمان هواشناسی، استانداری، فرمانداری، پلیس راهور، منابع طبیعی و تمام ارگان‌های مسئول انجام می‌شود، ادامه داد: قاعدتاً وضعیت شهر در شرایطی که در یک ساعت تا یک ساعت و نیم، به طور میانگین ۱۶ میلیمتر بارندگی داریم عادی نیست؛ با این وجود تنها در چند نقطه شامل حوالی میدان آزادی، پل سنگی در منطقه ۲۱ و ابتدای تونل امیرکبیر با مشکل آب گرفتگی رو به رو بوده‌ایم.

معاون شهردار تهران تصریح کرد: در حال حاضر سامانه ۱۳۷، سازمان آتش نشانی و به طور کلی نیروهای خدمات شهری در آماده باش کامل هستند. ضمن اینکه مدیران خدمات شهری در مناطق تقسیم شده‌اند و با پلیس راهور نیز هماهنگ هستیم.

یزدانی با بیان اینکه پیش بینی می‌شود امشب و تا غروب فردا شدت بارندگی‌ها زیاد باشد، گفت: براین اساس حدود ۳۶ هزار نیروی خدمات شهری و عمرانی در تلاش اند تا همزمان با بارندگی تردد در شهر جریان داشته باشد.

همچنین مطالعه کنید:

خرید مسکن از انبوه‌سازان زیر قیمت تمام‌شده

به گزارش کسب و کار نیوز،وی افزود: مسئولان برای خانه‌دار کردن دهک‌های پایین جامعه، قانون …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *