صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / مطهری: به این استراحت نیاز داشتیم
حمید مطهریحمید مطهری

بازی مستقیم بد نیست سبک است

مطهری: به این استراحت نیاز داشتیم

کسب و کار نیوز :شهرخودرو بعد از شکست در برابر نفت مسجدسلیمان در جام حذفی در لیگ برتر در یک بازی خارج از خانه برابر ذوب آهن به برتری رسید تا کماکان یکی از صدرنشینان باشد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, شهرخودرو بعد از نمایش خوب در قائمشهر در برابر نفت مسجدسلیمان در جام حذفی شکست خورد اما این تیم در یک بازی دشوار در هفته هفتم لیگ برتر ذوب آهن را در فولادشهر برد تا حضورش در میان تیم های بالانشین ادامه دار باشد. شهرخودرو با این برد با یک امتیاز کمتر نسبت به سپاهان و تراکتور در رده سوم قرار گرفت تا در هفته های آینده جدی ترین رقیب دو تیم برای تصاحب صدرجدول باشد. حمیدمطهری مربی تیم فوتبال شهرخودرو درباره شرایط این تیم گفت:« ما در بازی جام حذفی برابر نفت مسجد سلیمان در حالی که حقمان نبود شکست خوردیم و روی یک اشتباه بازی را به حریف دادیم.»

او افزود:« این موضوع کمی ما را از نظر روحی و روانی به هم ریخت اما توانستیم تیم را برای بازی با ذوب آهن آماده کنیم.»

مربی تیم نساجی درباره بازی با ذوب آهن گفت:« بچه ها خیلی در این بازی تلاش کردند تا تیم دوباره توانست به روند خوبش برگردد. » نساجی در این هفته قرار بود به مصاف تیم گل گهر برود اما این بازی به دلیل همزمانی با ایام سوگواری شهادت امام رضا(ع) لغو شد. مطهری در این رابطه گفت:« ما تابع قوانین هستیم و بعد از اینکه مشخص شد بازی نداریم دو روز تمرین را تعطیل کرده و به تیم استراحت دادیم. با توجه به پیش فصل طولانی که امسال داشتیم گاهی چنین استراحت هایی برای تیم لازم است.»

او که سابقه همکاری با مجیدجلالی سرمربی جدید تیم گل گهر را هم دارد در این مورد گفت:« من سال ها کنار آقامجید(جلالی) کار کردم و خیلی خوشحالم که ایشان بار دیگر به لیگ برتر برگشته اند. من با توجه به شناختی که از آقا مجید دارم مطمئن هستم که گل گهر از این شرایط خارج می شود.»

مربی تیم شهرخودرو با بیان اینکه امسال لیگ برتر کیفیت بالایی دارد گفت:« به نظرم لیگ خوبی داریم و در این چند سال اخیر هر فصل لیگ پیشرفت هایی نسبت به سال قبلش داشته است. به نظرم لیگ برتر خوب پیش می رود فقط وقفه هایی که ایجاد می شود می تواند تیم ها را از شرایط خوب دور کند.»

او با اشاره به برد باارزش تیمش برابر ذوب آهن در هفته هفتم گفت:« ما در بازی با ذوب آهن سعی کردیم همان روش و سبک خودمان که براساس مالکیت است را انجام داده و فوتبالمان را به حریف تحمیل کنیم؛ البته حریف گاهی ممکن است که شرایطی را به وجود بیاورد که ما نتوانیم شبیه خودمان بازی کنیم. در شروع بازی با ذوب آهن خیلی خوب بودیم اما بعد از آن ذوب که فیزیکی و درگیرانه بازی می کرد رو به بازی مستقیم و توپ های بلند آورد. البته از نظر من این ایراد نیست متاسفانه در فوتبال ایران به تیم هایی که بازی مستقیم می کنند ایراد می گیرند در حالی که این سبکی از فوتبال و قابل احترام است.»

همچنین مطالعه کنید:

استقبال سفیر بوسنی و هرزگوین از برپایی نمایشگاه دائمی محصولات دانش بنیان ایرانی در این کشور

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، رییس صندوق …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *