صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / اعتراف وزیر ورزش؛ من گفتم کی روش بماند
وزیر ورزش

اعتراف وزیر ورزش؛ من گفتم کی روش بماند

کسب و کار نیوز :علی کفاشیان به تازگی در مصاحبه ای ادعا کرده است بعد از جام جهانی 2014 برزیل قصد خداحافظی با کارلوس کی روش را داشته است اما دستور از بالا آمده بود که کارلوس کی روش باید بماند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, محمد عباسی وزیر وقت ورزش و جوانان در برنامه سلام صبح بخیر و در گفتگو با سعید اکبری این خبر را تایید کرد و البته گفت: من افکار عمومی را رصد می کردم و اینطور نبود همه حواسمان به فوتبال باشد. نه به طور دستوری بلکه توصیه کردم که کارلوس کی روش در سمت خود باقی بماند تا فوتبال ایران به دستاوردهای حضور این مربی دست پیدا کند. چرا که او نهالی را کاشته بود که زمان بهره برداری آن بود و دیدید که درادامه تیم ملی باز هم با اقتدار به جام جهانی صعود کرد.

محمد عباسی ادامه داد: البته همه تلاش ما در جهت حمایت از همه رشته ها بود و بحث دخالت نبود و باید با تیم های ورزشی برای افتخار آفرینی در میادین بین المللی همراه می شدیم. در برخی جاها هم خودم به طور دقیق اتفاقات را رصد می کردم. ادامه حضور کارلوس کی روش در تیم ملی دستور نبود. بلکه در جلساتی که با آقای کی روش و کفاشیان برگزار می کردیم تلاش می کردیم دیدگاه ها به هم نزدیک شود و در ادامه زمینه برای موفقیت تیم ملی فوتبال فراهم شود. من در آن زمان از حضور کارلوس کی روش در تیم ملی دفاع کردم و این حمایت جواب هم داد و نیاز بود این مربی در تیم ملی بماند و در ادامه به ماحصل تلاش هایی که داشته دست یابد.

کارلوس کی روش ۸ سال سرمربی تیم ملی بود. در دوره از جام ملت های آسیا و دو دوره جام جهانی. او بعد از جام ملت های آسیا با پیشنهاد ایران برای تمدید قرارداد خود مواجه نشد و تهران را ترک کرد و هم اکنون سرمربی تیم کلمبیا است.

همچنین مطالعه کنید:

افزایش قیمت نان با پایان ماه رمضان

به گزارش کسب و کار نیوز، هر ساله در آغاز سال همراه با افزایش نرخ …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *