صفحه اصلی / اجتماعی / بهداشت و سلامت / مؤسسه ثبت شده‌ای تحت عنوان «کلینیک زیبایی» در وزارت بهداشت نداریم
beauty clinic

مدیرکل دفتر نظارت و اعتبار بخشی وزارت بهداشت:

مؤسسه ثبت شده‌ای تحت عنوان «کلینیک زیبایی» در وزارت بهداشت نداریم

کسب و کار نیوز - مدیرکل دفتر نظارت و اعتبار بخشی وزارت بهداشت با بیان اینکه هیچ مؤسسه ثبت شده‌ای تحت عنوان کلینیک زیبایی در وزارت بهداشت نداریم، گفت:‌ با دخالت افراد غیر مجاز در این حوزه مطابق قانون برخورد می‌شود.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از فارس ؛علیرضا عسکری مدیرکل دفتر نظارت و اعتبار بخشی وزارت بهداشت درباره «فعالیت کلینیک‌های زیبایی توسط برخی افرادغیر متخصص»، اظهار داشت: هیچ مؤسسه ثبت شده‌ای تحت عنوان کلینیک زیبایی که مصطلح است و مطرح می‌شود در وزارت بهداشت نداریم.

وی ادامه داد: درمانگاه پوست و مو نیز یک مؤسس و یک مسوؤل فنی دارد و افراد غیر متخصص نیز نمی‌توانند درمانگاه پوست و مو ایجاد کنند و حائز شرایط نیستند.

مدیرکل دفتر نظارت و اعتبار بخشی وزارت بهداشت افزود: طبق آخرین آیین‌نامه ابلاغی موجود در وزارت بهداشت مسؤول فنی این درمانگاه‌ها نیز متخصص پوست معرفی شده است و فرد باید تخصص مرتبط داشته باشد.

عسکری با بیان اینکه اگر فردی چنین دخالتی کرد، این دخالت غیرمجاز توسط فرد غیر مجاز در امر درمان است، تأکید کرد: این کار تخلف بوده و تکلیف قانونی آن مشخص است و رسیدگی به این تخلف مطابق قانون کشور انجام می‌شود.

همچنین مطالعه کنید:

افزایش قیمت نان با پایان ماه رمضان

به گزارش کسب و کار نیوز، هر ساله در آغاز سال همراه با افزایش نرخ …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *