صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / منچستر یونایتد فروشی نیست
اد وودوارد

اد وودوارد:

منچستر یونایتد فروشی نیست

کسب و کار نیوز :اد وودوارد، مدیر اجرایی باشگاه منچستریونایتد، اعلام کرد که این باشگاه فروشی نیست و مالکان آمریکایی قصد ترک الدترافورد را ندارند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, خانواده گلیزر ابتدا در سال ۲۰۰۳ بخشی از سهام باشگاه منچستر یونایتد را خریدند و سپس در سال ۲۰۰۵ به طور کامل این باشگاه را در اختیار گرفتند.

در حالی که نتایج چند فصل اخیر منچستر یونایتد، نارضایتی هواداران را به همراه داشته، شایعاتی در مورد تلاش محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان، برای خرید این باشگاه مطرح شده اما وودوارد تاکید کرد که گلیزرها همچنان به دنبال ادامه حضور در این باشگاه هستند.

او به United We Stand گفت:” براساس آنچه من می دانم، آنها می خواهند برای طولانی مدت در باشگاه بمانند. با توجه به پیشنهادها یا قیمت هایی که مطرح شده، چیزی که من متوجه شده ام این است که هیچ بحثی برای اعلام قیمت برای باشگاه یا هر چیزی مانند این وجود ندارد. هر صحبتی که ما داشته ایم، بر اساس حضور بلند مدت در باشگاه است.

وام های بلند مدت، ساختاری و مشابه سایر باشگاه هاست؛ مبلغ مشخصی برای مدت مشخصی است. تنها دو درصد از درآمد سالانه که تاثیری روی ما ندارد.

ما از نظر اقتصادی قوی هستیم. ما به خودمان اتکا داریم. ما کاملا احساس می کنیم که در مسیر صحیح قرار داریم تا بتوانیم دوباره به جام های قهرمانی برسیم.”

همچنین مطالعه کنید:

مشکلات اجرای ناقص نسخه الکترونیک

یادداشت-  در این طرح بایستی ابتدا پزشک نسخه را در بستر الکترونیک تولید کرده و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *