صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / زلاتکو دالیچ در یک قدمی الاتحاد عربستان
زلاتکو دالیچ

ادعای عجیب شرق الاوسط

زلاتکو دالیچ در یک قدمی الاتحاد عربستان

کسب و کار نیوز: با وجود این که مربی کروات سابق الهلالی ها در تیم ملی کرواسی جایگاه مستحکمی دارد اما رسانه مطرح سعودی از تلاش های باشگاه الاتحاد برای بازگرداندن این مربی به عربستان خبر می دهد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, اوضاع برای الاتحاد در لیگ عربستان و لیگ قهرمانان آسیا آن طور که انتظار می رفت خوب پیش نرفت تا پایه های صندلی چیرو سییرا سرمربی اهل شیلی ببرهای جده حسابی لرزان شود. شاید به همین خاطر هم بود که از مدت ها قبل شایعات پیرامون برکناری این مربی قوت گرفت و امروز شرق الاوسط در گزارشی از تلاش های مالکان الاتحاد برای بازگرداندن مربی مشهور کروات به جده پرده برداشت.

به نوشته این روزنامه مطرح باشگاه الاتحاد از چند هفته قبل مذاکراتی را با مدیربرنامه های زلاتکو دالیچ سرمربی سابق العین امارات و الهلال عربستان برای قبول هدایت این تیم آغاز کردند اما از آن جا که دالیچ قراردادی تا سال ۲۰۲۰ با فدراسیون کرواسی دارد هنوز طرفین به توافقی در این زمینه نرسیده اند. بنا به نوشته شرق الاوسط پیشنهاد مالی الاتحادی ها چنان چشمگیر است که دالیچ برای بازگشت به عربستان حسابی وسوسه شده و در انتظار فرصتی برای ترک تیم ملی کرواسی است.

همچنین مطالعه کنید:

شاخص‌کل بالاخره مثبت شد

به گزارش کسب و کار نیوز، شروع معاملات امروز بازار سهام با روندی صعودی همراه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *