صفحه اصلی / اقتصادی / انرژی / تشریح جزئیات واگذاری بهره‌برداری میدان آزادگان جنوبی به شرکت اروندان
جزئیات واگذاری بهره‌برداری میدان آزادگان جنوبی

تشریح جزئیات واگذاری بهره‌برداری میدان آزادگان جنوبی به شرکت اروندان

کسب و کار نیوز:سرپرست طرح توسعه میدان نفتی آزادگان جنوبی، جزئیات واگذاری بهره‌برداری این میدان به شرکت نفت و گاز اروندان را تشریح کرد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از شانا, نصراله زارعی در تشریح این جزئیات گفت: مسئولیت بهره‌برداری ۹۹ حلقه چاه، ۶۸ خط لوله جریانی، دو مرکز چندراهه و سه خط لوله انتقال اصلی این طرح توسعه‌ای از تاریخ ۲۵ مهرماه به شرکت نفت‌وگاز اروندان سپرده شد.

وی، ظرفیت تولید کنونی طرح توسعه میدان نفتی آزادگان جنوبی را ۱۳۰ هزار بشکه اعلام کرد و افزود: ظرفیت بالقوه این میدان به دلیل رعایت موارد زیست محیطی و ایمنی در دوره سیل (بهار امسال) و همچنین موارد عملیاتی جزئی و اسیدکاری، بالفعل نشد.

سرپرست طرح توسعه میدان نفتی آزادگان جنوبی، تعمیر و بازگرداندن چاه‌های از مدار خارج‌شده به تولید و برنامه‌ریزی برای افزایش تولید با توجه به ظرفیت‌سازی انجام‌شده در بخش فراورش را اولویت شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن) در توسعه این میدان اعلام کرد.

بهره‌برداری از میدان آزادگان جنوبی اواخر هفته گذشته در مراسمی با حضور معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید به طور رسمی به شرکت نفت و گاز اروندان سپرده شد.

همچنین مطالعه کنید:

رضا الفت نسب

سبقت تورم از کرایه تاکسی های اینترنتی

یادداشت –  المان های گوناگونی همچون «تجمع مسافر»، «تجمع راننده»، «طول مسیر» و «ترافیک» باعث …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *