صفحه اصلی / چند رسانه ای / تصویری از یک پرستار گریان پربیننده ترین تصویر روز شد

تصویری از یک پرستار گریان پربیننده ترین تصویر روز شد

تصویر گریه یک پرستار در بخش زنان زایمان توجه کاربران شبکه های اجتماعی را به خود جلب کرد.این پرستار پس از شیفت های پیاپی و طولانی و البته دیدن شادی و غم مادران باردار خود نیز به شدت احساساتی شده بود.

تصویر گریه یک پرستار در بخش زنان زایمان توجه کاربران شبکه های اجتماعی را به خود جلب کرد.این پرستار پس از شیفت های پیاپی و طولانی و البته دیدن شادی و غم مادران باردار خود نیز به شدت احساساتی شده بود.
این پرستار که کاتی نیکسون نام دارد ۴ روز پیاپی شیفت داشت و سپس در پایان روز چهارم وقتی به خانه رسید روی صندلی کنار در خانه اش نشست و شروع به گریه کرد. این صحنه توسط خواهر این پرستار شکار شد و به سرعت به تصویر روز تبدیل شد.
لورا، خواهر کاتی با انتشار این عکس نوشت: او به خاطر این عکس من را خواهد کشت ، اما آیا این عکس نشان نمی دهد پرستاران تا چه حد سختی می کشند؟ این عکس پس از تلاش خواهرم و در حدود ۵۳ ساعت کار در چهار روز گرفته شده است. این شامل ۱٫۵ ساعت رانندگی روزانه نیز می شود.او معمولاً فرصتی برای خوردن ناهار یا حتی نوشیدن آب پیدا نمی کند.و او باید همیشه لباس فرم بر تن داشته باشد.او در حرفه خود بسیار خوب است اما اغلب فراموش می کند که چگونه می تواند از خودش مراقبت کند در حالی که مراقب بیماران را در اولویت زندگی خود دارد.”
لورا در پاسخ یکی از کاربران که علت احساساتی شدن خواهرش را پرسیده بود نیز گفت: ” این عکس درست لحظاتی پس از آن گرفته شده که او در پایان شیفت به یک زایمان بسیار پر خطر کمک کرده و نوزادی را به دنیا آورده است. بسیاری تصور می کنند زایمان و شادی در بخش زنان و زایمان همیشگی است. اما گاهی اتفاقاتی ناخواسته مثل سقط، آسیب های مادرزادی یا از دست رفتن نوزاد یا مادر نیز در این بخش رخ می دهد و اضطراب شغلی خواهرم بسیار بالا است. انها با نوزادان نارس، مادران معتاد و بسیاری از موارد ناراحت کننده دیگر رو به رو می شوند.”
این پست فیس بوکی بیش از ۹۶،۰۰۰ بار به اشتراک گذاشته شده و هزاران اظهار نظر دریافت کرده است که بسیاری از آنها تجربیات ویژه خود را با پرستاران ارائه داده اند.

همچنین مطالعه کنید:

تبلیغ خلاقانه کوکا کولا برای کریسمس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *