صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / فصل آینده هیچ بازیکنی از فولاد جدا نمی شود
سعید آذری

سعید آذری:

فصل آینده هیچ بازیکنی از فولاد جدا نمی شود

کسب و کار نیوز :مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان با بیان این که هوادار سرمایه باشگاه است، گفت: تلاش مدیریت و تیم برآورده کردن خواسته‌های منطقی هواداران است.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, سعید آذری مدیرعامل تیم فولاد در نشست با هواداران فولاد، اظهار کرد: هواداران سرمایه‌های باشگاه هستند و آن ها یار دوازدهم تیم نیستند، بلکه یار اصلی تیم به حساب می آیند. جلسات با هواداران تداوم خواهد داشت.

آذری با اشاره به حضورش در زمان هشت سال جنگ تحمیلی در خوزستان و یادآوری خاطرات آن روزها، گفت: به خوبی با خوزستان و فوتبال آن آشنا هستم. در شورای مربیان تصویب کردیم که بازیکنان فولاد نباید به راحتی از باشگاه خارج شوند و فصل آینده هیچ بازیکنی حق خروج از باشگاه را ندارد. تشکیل کمیته استعدادیابی تیم های محلی در باشگاه فولاد در حال شکل گیری است تا بتوانیم استعدادهای خوب و جدیدی را به فوتبال خوزستان و کشور معرفی کنیم. همه سعی و تلاش من این است که یادگاری خوبی از خود برای باشگاه فولاد و هواداران به جا بگذارم.

مدیرعامل سابق باشگاه ذوب آهن گفت: مدیران مجموعه فولاد در نظر دارند سیستم صوتی جدید و به روزی را در ورزشگاه مدرن فولاد نصب کنند تا نیازهای صوتی استادیوم و خواسته هواداران برآورده شود. بعد از قهرمانی های فولاد در لیگ برتر، تمام ستاره های این تیم جذب باشگاه های دیگر شدند و این به تیم لطمه زد. باید قراردادهای بازیکنان را به صورتی تنظیم کنیم که تیم و باشگاه ضرر نکند. عقد قراردادهای طولانی مدت، بهترین روش برای این کار است.

وی خاطر نشان کرد: اگر تیم های خوزستان به دنبال ارائه نمایش فوتبال ناب خوزستانی هستند باید صبر و تحمل داشته باشد. با صلاحدید کانون هواداران، در بازی‌های آینده و خارج از خانه، هواداران اعزام خواهند شد.

مدیرعامل باشگاه فولاد بیان کرد: آبان‌ماه استعدادیاب های تیم ملی را به باشگاه فولاد می آوریم تا بازیکنان فولاد را از نزدیک ارزیابی کرده و به تیم‌های ملی دعوت کنند. اگر به این تحلیل برسیم که تیم های نونهالان و نوجوانان فولاد می توانند در رقابت های بین المللی حضور پیدا کنند، با هماهنگی فدراسیون یک اعزام خواهیم داشت.

همچنین مطالعه کنید:

رضا الفت نسب

سبقت تورم از کرایه تاکسی های اینترنتی

یادداشت –  المان های گوناگونی همچون «تجمع مسافر»، «تجمع راننده»، «طول مسیر» و «ترافیک» باعث …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *