صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / در سرما مثل وایکینگ‌ها می‌شوم!
زلاتان ابراهیموویچ

زلاتان ابراهیموویچ :

در سرما مثل وایکینگ‌ها می‌شوم!

کسب و کار نیوز :زلاتان ابراهیموویچ می‌گوید برف و سرما در ایالت مینه‌سوتا مانع از درخشش او در پلی‌آف لیگ MLS آمریکا نخواهد بود چرا که او در آب و هوای سرد مثل وایکینگ‌ها خواهد شد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, زلاتان ابراهیموویچ ستاره بزرگ فوتبال سوئد که این روزها در تیم لس‌آنجلس گلکسی در لیگ MLS آمریکا بازی می‌کند با توجه به اخبار منتشر شده مبنی بر اینکه بازی این تیم با مینه‌سوتا یونایتد در پلی‌آف لیگ MLS احتمالا در برف و سرما برگزار خواهد شد گفت این شرایط آب و هوایی مانع از درخشش او نخواهد شد چرا که به گفته خودش سرما، وایکینگ درون او را بیدار خواهد کرد.

زلاتان که در سوئد به دنیا آمده می‌گوید آب و هوا در مینه‌سوتا هر چه باشد بر درخشش او برای تیمش لس‌آنجلس گلکسی تاثیری نخواهد داشت.

ستاره بزرگ سوئدی در این باره گفت:” من اهل سوئد هستم و در برف به دنیا آمده‌ام. وقتی برف می‌بارد من به وایکینگ تبدیل می‌شوم. وقتی هم هوا گرم است شیر می‌شوم. ما خودمان را با هر شرایط بیرونی که با آن روبرو بشویم تطبیق می‌دهیم”.

ابراهیموویچ در سال ۲۰۱۹ میلادی برای لس‌آنجلس گلکسی در ۲۹ مسابقه به میدان رفته و برای این تیم ۳۰ گل به ثمر رسانده. گلکسی که سال گذشته نتوانسته بود به مرحله پلی‌آف لیگ MLS راه یابد امسال به لطف درخشش زلاتان توانسته با این مرحله راه یابد و حالا باید با مینه‌سوتا دیدار کند.

همچنین مطالعه کنید:

رضا الفت نسب

سبقت تورم از کرایه تاکسی های اینترنتی

یادداشت –  المان های گوناگونی همچون «تجمع مسافر»، «تجمع راننده»، «طول مسیر» و «ترافیک» باعث …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *