صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / برای مربی‌گری یونایتد انگلیسی‌ام خوب نیست
ماسیمیلیانو آلگری

ماسیمیلیانو آلگری:

برای مربی‌گری یونایتد انگلیسی‌ام خوب نیست

کسب و کار نیوز :ماسیمیلیانو آلگری، شایعات اخیر درباره احتمال منصوب شدن قریب‌الوقوعش به عنوان سرمربی منچستریونایتد را رد کرد و گفت هنوز برای این شغل به اندازه کافی زبان انگلیسی نمی‌داند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, درحالیکه در روزهای اخیر شایعات زیادی درباره اینکه مکس آلگری، سرمربی سابق یوونتوس در صورت ادامه وضعیت بد منچستریونایتد به زودی به عنوان سرمربی جدید این تیم معرفی خواهد شد، منتشر شده اما آلگری این شایعات را رد کرد.

درحالیکه منچستریونایتد در فصل جاری یکی از بدترین شروع‌های خود در لیگ برتر را تجربه می‌کند و اوله گنار سولسشر به شدت تحت فشار قرار دارد نام آلگری به عنوان محتمل‌ترین گزینه جایگزینی او مطرح شده است. آلگری ایتالیایی که بعد از ترک یووه در ماه ژوئن تا این لحظه بدون تیم است اما این شایعات را رد کرده و می‌گوید فعلا برای پذیرفتن این شغل به اندازه کافی زبان انگلیسی نمی‌داند.

آلگری در سمپوزیم انجمن مربیان فوتبال این باره گفت:” من در حال حاضر به اندازه کافی انگلیسی بلد نیستم ولی در حال یادگیری‌ام”.

این مربی ۵۲ساله ایتالیایی در ادامه گفت:” دو نوع مربی خوب داریم: یکی اقتدارگرا و یکی لیبرال. من لیبرال بودن را ترجیح می‌دهم و برای همین ترجیح می‌دهم بیشتر گوش بدهم تا اینکه صحبت کنم”.

همچنین مطالعه کنید:

رانندگان و مسافران معترض به کرایه تاکسی های اینترنتی

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، یکی از مسافران تاکسی های اینترنتی در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *