صفحه اصلی / اصناف / ثبت ۶۰ درصدی صادرات انواع محصولات فولادی

ثبت ۶۰ درصدی صادرات انواع محصولات فولادی

کسب و کار- شرکت‌های بزرگ فولادسازی کشور، در شهریور ماه امسال، متوسط رشد ۶۰ درصدی صادرات انواع محصولات فولادی را به ثبت رساندند.

به گزارش کسب و کار نیوز، شرکت‌های بزرگ فولادسازی کشور، در شهریور امسال متوسط رشد ۶۰ درصدی صادرات انواع محصولات فولادی را به ثبت رساندند.در نیمه نخست امسال، شرکت‌های بزرگ فولادسازی ۵۸۴ هزار تن انواع محصولات فولادی روانه بازار‌های صادراتی کردند. در میان صادرکنندگان، فولاد آلیاژی ایران رشد ۱۶۸ درصدی را کسب کرد و پس از آن فولاد مبارکه رشد ۱۶۰ درصدی و فولاد خراسان رشد ۱۳۱ درصدی را تجربه کرد.

بر این اساس، ​ در شش ماه نخست سال جاری، بیشترین تناژ صادراتی با بیش از یک میلیون تن در اختیار فولاد خوزستان بود همچنین در این مدت، فولاد مبارکه با صدور ۷۵۲ هزار تن در جایگاه دوم قرار گرفت و ذوب آهن اصفهان با صادرات ۵۷۶ هزار تن در رتبه سوم ایستاد.

مجموع صادرات شش ماه ۹۸ شرکت‌های بزرگ، ​ از ۳.۴ میلیون تن عبور کرد که این رقم ۳ درصد بیش از مدت مشابه سال قبل است.شرکت‌های صادرکننده فولاد که در این آمار قرار داشتند؛ شامل فولاد مبارکه، فولاد خوزستان، ذوب آهن اصفهان، فولاد خراسان، فولاد آلیاژی ایران، فولاد هرمزگان، فولاد اکسین، فولاد آذربایجان، فولاد کاوه جنوب، صبا فولاد، فولاد بناب و چادرملو بوده اند.

همچنین مطالعه کنید:

رضا الفت نسب

سبقت تورم از کرایه تاکسی های اینترنتی

یادداشت –  المان های گوناگونی همچون «تجمع مسافر»، «تجمع راننده»، «طول مسیر» و «ترافیک» باعث …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *