صفحه اصلی / استان ها / تقدیر ویژه از اداره کل آموزش و پرورش استان در خصوص برگزاری با شکوه سوگواره “احلی من العسل”
سوگواره "احلی من العسل"

تقدیر ویژه از اداره کل آموزش و پرورش استان در خصوص برگزاری با شکوه سوگواره “احلی من العسل”

کسب و کار نیوز :وزارت آموزش وپرورش از اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان به پاس برگزاری مطلوب و با شکوه سوگواره "احلی من العسل" ،تقدیر به عمل آورد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان،وزارت آموزش و پرورش طی لوح سپاسی از تلاشهای خالصانه و اهتمام ارزنده اداره کل آموزش و پرورش استان در خصوص برگزاری مطلوب سوگواره “احلی من العسل”، تشکر و قدردانی به عمل آورد.

در متن تقدیرنامه آمده است:

امید است ذات اقدس الهی شما خوبان را در مسیر تحقق اهداف متعالی مکتب انسان ساز اسلام،مورد الطاف خاصه خویش قرار دهد و با بهره گیری از سیره اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و رهنمود های مقام معظم رهبری بیش از پیش موفق و موید باشید.

شایان ذکر است:این سوگواره همه ساله در ششم محرم به یاد تکریم شجاعت حضرت قاسم ابن الحسن (ع) برگزار می شود و در محرم امسال هم دانش آموزان نوجوان استان زنجان با تجمع در حسینیه ها و بقاع متبرکه به یاد نوجوان شجاع کربلا حضرت قاسم ابن الحسن(ع) به عزاداری پرداختند.

این مراسم در شهر زنجان، در آستان مقدس امامزاده حضرت سید ابراهیم (ع) با حضور منظم و منسجم دانش آموزان برگزار شد و بخش هایی از صحنه های این حضور از شبکه استانی و سراسری پخش گردید.

همچنین مطالعه کنید:

بیماری اقتصاد با طبیب دولت درمان نمی‌شود

اتاق بازرگانی تهران برای پنجمین سال متوالی، جشنواره کارآفرینی خود موسوم به «مراسم امین‌الضرب» را …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *