صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / باید جواب بحرینی‌ها را در آزادی با گل داد
فرشاد پیوس

فرشاد پیوس:

باید جواب بحرینی‌ها را در آزادی با گل داد

کسب و کار نیوز:مهاجم سابق تیم ملی مدعی است که نمایش ایران برابر بحرین علیرغم شکست نیز از سطح کیفی بالایی برخوردار بوده است.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, فرشاد پیوس، سرمربی کنونی چوکای تالش و بازیکن سابق تیم ملی و پرسپولیس درباره عملکرد شاگردان ویلموتس برابر بحرین گفت: تیم ملی با دو نمایش درخشان برابر هنگ کنگ و کامبوج انتظار می‌رفت کار سختی برابر بحرین نداشته باشد. هرچند فوتبالی که بحرین خصوصا در منامه ارائه می‌دهد که بیشتر به مسائل غیر فوتبالی و حواشی مرتبط است باعث شد تا کیفیت فنی تیم ملی پایین‌تر از حد انتظار باشد. با این حال تیم ملی در جدال با بحرین نیز در تمامی آیتم‌های فنی برتری خاص خودش را داشت و شایسته این شکست نبود.

وی ادامه داد: بحرین همواره طی این سال‌ها نمایشی همراه با ضدفوتبال ارائه داده که کاملا از فیرپلی مدنظر فیفا دور بوده است. این حریف البته در تهران قادر نخواهد بود با این شیوه به دنبال دستیابی به اهداف خود باشد و انتظار می‌رود در بازی برگشت به راحتی این باخت جبران شود.
پیوس درباره رفتار غیرحرفه‌ای بحرینی‌ها در بازی شب گذشته گفت: دور از انتظار نبود که بحرینی‌ها برای پوشش ضعف فنی خود برابر ایران بخواهند به این مسائل پناه ببرند. با این حال عملکرد فنی بازیکنان چیزی بود که می‌توان به آن امیدوار بود و بعد از خروج از فشار روانی این اتفاقات در نیمه اول، آنها توانستند در نیمه دوم کاملا حریف را تحت فشار قرار دهند. همانطور که گفتم سطح فنی ایران و بحرین فاصله زیادی با یکدیگر دارد و من امیدوارم جواب این توهین‌ها را در آزادی با گل بدهیم و یک شکست بزرگ دیگر در کارنامه آنها ثبت کنیم. از فدراسیون نیز کاملا انتظار می‌رود نسبت به این موضوع موضع مقتدرانه‌ای داشته باشد و از حقوق کشورمان محافظت کند.

پیشکسوت فوتبال ایران درباره اعتراضات بازیکنان ایرانی طی سالیان اخیر گفت: این اتفاق در فوتبال روز دنیا جایی ندارد و واقعا در هیچ تصمیمی این حجم از اعتراض که بیشتر باعث برهم خوردن تمرکز بازیکن و تیم می‌شود را شاهد نیستیم. بازیکنان ما همگی کارنامه بین المللی دارند و سابقه ملی زیادی دارند و نباید وارد این بازی‌ها شوند. مطمئنا در بازی‌های حساس‌تر اتفاقات بدتری در انتظار ایران را با این شرایط خواهد کشید که نمونه آن بازی با ژاپن خواهد بود. بازیکنان باید بپذیرند که تصمیم داور در آن لحظه قابل تغییر نیست و تمرکز خود را روی بازی قرار دهند تا شرایط بدتر نشود.

پیوس در پایان گفت: امروز یک بازی حساس برابر مس خواهیم داشت و از هواداران چوکا می‌خواهیم همانند گذشته در کنار تیم باشند و بتوانیم با یک پیروزی خانگی بزرگ دیگر، شانس خودمان برای صعود را افزایش دهیم و به جایگاه اصلی خودمان نزدیک‌تر شویم. مطمئنا یک بازی سخت است که انتظار می‌رود با حمایت بیشتر هواداران، شانس خودمان برای دستیابی به پیروزی را افزایش دهیم.

همچنین مطالعه کنید:

مشکلات اجرای ناقص نسخه الکترونیک

یادداشت-  در این طرح بایستی ابتدا پزشک نسخه را در بستر الکترونیک تولید کرده و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *