صفحه اصلی / اقتصادی / بورس / فرابورس الزامات بازگشایی نماد شلیا را اعلام کرد
faraboors

اخذ توکن برای مدیرعامل جدید و تکمیل اطلاعات در کدال

فرابورس الزامات بازگشایی نماد شلیا را اعلام کرد

کسب و کار نیوز-اول مهرماه سال جاری سرپرست ناشران بازار پایه فرابورس ایران در مورد آخرین وضعیت شرکت مواد ویژه لیا با نماد شلیا، خبر از این داد که موانع مربوط به بارگذاری اطلاعات در راستای اخذ توکن توسط این شرکت در سامانه کدال رفع شده و به محض بارگذاری اطلاعات، نماد شلیا بازگشایی می‌شود. زهرا زارع امروز دلایل عدم بازگشایی این نماد تا کنون را اعلام کرد.

به گزارش کسب و کارنیوز به نقل از مدیریت ارتباطات فرابورس ایران، زارع با اشاره به اینکه مشکلات مربوط به اخذ توکن حل شده و شرکت مواد ویژه لیا توکن را دریافت کرده است، گفت: این شرکت همچنین سیزدهم مهرماه صورت‌های مالی نه‌ماهه را در کدال بارگذاری کرده است.
به گفته زارع با توجه به اینکه صورت‌های مالی سال قبل شرکت مواد ویژه لیا از نوع عدم اظهار نظر بوده و حدود پنج ماه از زمانی که باید صورت‌های مالی شش‌ماهه حسابرسی‌شده را منتشر کند گذشته است، فرابورس از این شرکت درخواست کرد صورت‌های مالی شش‌ماهه حسابرسی‌شده را ارائه کند.
سرپرست ناشران بازار پایه فرابورس افزود: در این میان، روز گذشته شرکت مواد ویژه لیا طی اطلاعیه‌ای از طریق کدال مدیرعامل جدید خود را معرفی کرد و به همین دلیل بر اساس روال اداری، توکن مدیرعامل قبلی منقضی می‌شود.
او تاکید کرد که لازم است مدیرعامل فعلی، توکن دریافت کند و در نتیجه بازگشایی نماد شلیا نیازمند آن است که این شرکت توکن جدید اخذ کرده و همچنین اطلاعات را تکمیل کند.

همچنین مطالعه کنید:

سود ۲۵۰ درصدی واسطه‌ها از فروش زیتون

به گزارش کسب و کار نیوز، درحالی هر کیلو زیتون در فصل برداشت حدود ۱۳ …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *