صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / به پیروزی مقابل استرالیا نیاز داشتیم
عارف آغاسى

عارف آغاسى:

به پیروزی مقابل استرالیا نیاز داشتیم

کسب و کار نیوز:مدافع میانى تیم المپیک معتقد است پیروزى برابر استرالیا تاثیر زیادى در تقویت روحیه و اعتماد به نفس این تیم خواهد داشت.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, عارف آغاسى که زننده گل دوم تیم امید در این بازى بود ابتدا در خصوص صحنه گل گفت: متاسفانه بازى پخش نشد اما در صحنه اى که براى سرزنى روى ضربه ایستگاهى جلو رفته بودم توپ برگشتى با ارسال دقیق خدابنده لو روى دروازه ارسال شد که با ضربه سر توانستم توپ را به گوشه دروازه استرالیا برسانم. این گل حاصل زحمات بچه ها بود هم چنین کادر فنى روى استفاده درست از ارسال ها و ضربات ایستگاهى در تمرینات تاکید داشت. خدا را شکر که توانستیم به بهترین شکل نتیجه تلاشمان را بگیریم.

آغاسى اضافه کرد: ما مى دانستیم استرالیا قدرتمند و منظم بازى مى کند. خصوصا بچه هاى خط دفاعى به خوبى مى دانستند فشار زیادى را تحمل مى کنیم و بازى هاى حریف را دیده بودیم. فکر مى کنم تمرکز خوبى داشتیم، تلاش کردیم به حریف موقعیت ندهیم و در نیمه دوم به جز صحنه پنالتى حریف ما هیچ فرصتى نداشت. همه بچه ها با غیرت و یکدلى بازى کردند که این نتیجه به دست آمد. به نظر من از جهت روانى خیلى به این پیروزى نیاز داشتیم و اعتماد به نفس بچه ها بالا رفت. البته مى دانیم هنوز اتفاقى نیافتاده و مغرور نمى شویم. اما امیدوارم این روند را ادامه بدهیم و بچه ها شایستگى خودشان را به خوبى نشان بدهند.

همچنین مطالعه کنید:

قیمت‌ کالاهای اساسی بی‌توجه به وعده‌ها، تا ۱۱۳ درصد افزایش یافت

به گزارش کسب و کار نیوز، روند قیمت کالاهای اساسی طی یکسال گذشته علیرغم وعده‌های …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *