صفحه اصلی / سرخط خبرها / ۲ عضو هیئت‌مدیره صندوق احیا منصوب شدند
2 عضو هیئت‌مدیره صندوق احیا منصوب شدند

در حکمی از سوی دکترمونسان

۲ عضو هیئت‌مدیره صندوق احیا منصوب شدند

کسب و کار نیوز:وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، دو عضو هیئت‌مدیره صندوق احیا و بهره‌برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی را منصوب کرد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی میراث آریا, در متن حکم دکتر مونسان خطاب به یعقوب رحمانی‌منش آمده است:

«به استناد مفاد هشت و ۱۰ اساسنامه صندوق احیا و بهره‌برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی و صورت‌جلسه هیئت‌امنای صندوق در هجدهم خرداد سال جاری و با توجه به تجربیات جنابعالی، به‌موجب این ابلاغ به‌عنوان عضو موظف هیئت‌مدیره صندوق احیا و بهره‌برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی منصوب می‌شوید.

تدوین سیاست‌های اجرایی، اقتصادی، فنی مالی حمایتی و برنامه‌ریزی برای تحقق اهداف و وظایف قانونی صندوق در امر توسعه صنایع‌دستی و فرش دستباف، احیا و بهره‌برداری از بناها و اماکن و بافت‌های تاریخی و فرهنگی قابل احیا از اهم شاخصه‌هایی است که انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی دقیق و ساماندهی مناسب شاهد تحول در کارکردهای صندوق و تحقق اهداف و برنامه‌های وزارت باشیم.

توفیق روزافزونتان را از درگاه خداوند متعال خواستارم.»

همچنین طی حکمی از سوی دکتر مونسان امیرمحسن مدنی به‌عنوان عضو غیرموظف هیئت‌مدیره صندوق احیا و بهره‌برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی منصوب شد.

همچنین مطالعه کنید:

خروج سرمایه رمز ارزی از کشور

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، صحبت های مسئولان در حوزه رمزارزها در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *