صفحه اصلی / سرخط خبرها / نشست فوق‌العاده شورای نگهبان برای بررسی تشکیل وزارت بازرگانی
shoraye negahban

نشست فوق‌العاده شورای نگهبان برای بررسی تشکیل وزارت بازرگانی

کسب و کار نیوز - سخنگوی شورای نگهبان از نشست فوق‌العاده این شورا برای بررسی مصوبه مجلس درباره تشکیل وزارت بازرگانی خبر داد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از تسنیم، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان از نشست این شورا برای بررسی مصوبه مجلس پیرامون تشکیل وزارت بارزگانی و خدمات تجاری خبر داد و گفت: شب گذشته(شنبه، ۲۰ مهر) جلسه فوق‌العاده‌ای با حضور تمامی اعضای شورای نگهبان برای بررسی مصوبه مجلس پیرامون تشکیل وزارت بازرگانی برگزار شد که در این نشست بخشی از مواد این طرح مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: هنوز اعضای شورای نگهبان نسبت به مصوبه مجلس پیرامون تشکیل وزارت بازرگانی به جمع‌بندی نرسیده‌اند که در جلساتی که طی روزهای آتی خواهیم داشت، نظر نهایی خود را به مجلس شورای اسلامی اعلام می‌کنیم.

سخنگوی شورای نگهبان در پایان خاطرنشان کرد: شورای نگهبان در هفته گذشته در نامه‌ای به مجلس خواستار مهلت ۱۰ روزه‌ای برای بررسی طرح تشکیل وزارت بازرگانی شد که این مهلت تا پایان این هفته تمام می‌شود و نظر نهایی خود را درباره این طرح به مجلس اعلام خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی سوم مهر امسال، از مجموع ۲۲۲ نماینده حاضر، با ۱۳۲ رأی موافق، ۷۸ رأی مخالف و ۸ رای ممتنع با تشکیل وزارت “تجارت و خدمات بازرگانی” و انتزاع وظایف این حوزه از وزارت صنعت، معدن و تجارت موافقت کردند.

همچنین مطالعه کنید:

رضا الفت نسب

سبقت تورم از کرایه تاکسی های اینترنتی

یادداشت –  المان های گوناگونی همچون «تجمع مسافر»، «تجمع راننده»، «طول مسیر» و «ترافیک» باعث …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *