صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / برای دشان جان می‌دهم!
برای دشان جان می‌دهم!

امباپه:

برای دشان جان می‌دهم!

کسب و کار نیوز:تصمیم «دیدیه دشان» برای دعوت کردن «کیلین امباپه» به تیم ملی فرانسه در دوران نیمکت‌نشینی مهاجم فرانسوی در باشگاه موناکو، حالا وفاداری امباپه را برای ستاره اسبق آبی‌ها و سرمربی کنونی این تیم، به همراه آورده است.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, امباپه می‌گوید که اعتمادی که دشان به او کرده بیشتر از تمام پول‌های جهان ارزش دارد.

آبی‌های فرانسه جمعه شب در دیدار برابر ایسلند با نتیجه یک بر صفر و در غیاب امباپه پیروز شدند؛ ستاره باشگاه پاری‌سن‌ژرمن دیدارهای تیم ملی کشورش را در انتخابی یورو ۲۰۲۰ به دلیل مصدومیت همسترینگ از دست داده و در دیدار دوشنبه مقابل ترکیه نیز حضور نخواهد داشت.

امباپه پس از دیدار مقابل آندورا در ماه ژوئن که با گلزنی وی و برتری ۴ بر صفر فرانسوی‌ها به اتمام رسید، تاکنون برای این تیم به میدان نرفته است اما فوق ستاره جوان پی‌اس‌جی بدون ذره‌ای تردید به طور تمام و کمال به دشان تعهد دارد.

او  در این خصوص اظهار داشت: اینکه سرمربی تیم ملی در دورانی که شما دیگر در ترکیب باشگاه‌تان به میدان نمی‌روید، شما را به تیم ملی دعوت کند، بی‌نهایت ارزشمند است؛ این یک نشانه است، یک نشانه قوی؛ نشان اعتماد که به تمام پول‌های جهان می‌ارزد؛ می‌دانم دشان به من اعتماد و باور دارد؛ از زمانی که او این کار را در حق من انجام داد، حس کردم که می‌توانم برای او بمیرم؛ حتی اگر بگوید در پست دروازه‌بان بازی کنم، بدون درنگ این کار را انجام می‌دهم.

همچنین مطالعه کنید:

تمرکز وزارت صمت بر تأمین نقدینگی بنگاه‌های بزرگ و کوچک

به گزارش کسب و کار نیوز، علی گلشنی با حضور در غرفه ایسنا در بیست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.