صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / سودای قهرمانی سرمربی سابق استقلال در امارات
وینفرد شفر

پلان سه ساله وینفرد شفر به بن یاس

سودای قهرمانی سرمربی سابق استقلال در امارات

کسب و کار نیوز: پیرمرد آلمانی پنجاه و یک سال پیش در 18 سالگی وارد فوتبال حرفه ای شد و حالا در مرز هفتادسالگی سودای قهرمانی با بن یاس در امارات را دارد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, روزنامه البیان با اشاره به این که مرد آلمانی بدون سرو صدا در حال اجرای پلان سه ساله خود برای ساخت تیمی مدعی قهرمانی برای بن یاس است از تجربه وینفرد شفر به عنوان برگ برنده آبی آسمانی های قلعه بن یاس برای رسیدن به قهرمانی لیگ امارات نام برد.

در گزارش البیان آمده است:« وینفرد شفر کوله باری از تجربه است، مردی که اعتقاد دارد صبر و تحمل در کنار حمایت و پشتیبانی مدیران باشگاه می تواند او را به اهدافی که برای بن یاس تعبیه کرده برساند. شفر ۵۱ سال پیش به عنوان جوانی ۱۸ ساله به مونشن گلادباخ پیوست و سه سال بعد قهرمانی آلمان را تجربه کرد».

وینفرد شفر از حمایت های رئیس وقت آن باشگاه به عنوان یکی از دلایل مهم موفقیت های تیم نام برد و ابراز امیدواری کرد که این اتفاق برای او در بن یاس هم تکرار شود چون اطمینان دارد بن یاس رفته رفته به تیمی بهتر با سطح بالا تبدیل خواهد شد و ایده های او در پروسه سه ساله ای که به باشگاه داده است، عملی و این تیم به رویای بزرگ خود در راه قهرمانی لیگ امارات خواهد رسید.

همچنین مطالعه کنید:

مردم در صف خرید مرغ

به گزارش کسب و کار نیوز، درحالی که مردم از کمبود مرغ گلایه مند هستند …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *