صفحه اصلی / کارآفرینی / اخبار و رویدادهای کارآفرینی / مجموعه کارگاه های آموزشی فین تک

مجموعه کارگاه های آموزشی فین تک

کسب و کار نیوز - کارگاه دوم از مجموعه کارگاه های آموزشی فین تک که تحت عنوان رویداد FinWay در حال برگزاریست، در تاریخ 18 مهر ماه در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار خواهد شد.

به گزارش کسب و کار نیوز، در این کارگاه وضعیت و آینده فین تک در ایران مورد بررسی قرار خواهد گرفت. همچنین در مورد چالش ها و فرصت های توسعه ی فین تک در ایران از نظر فعالین این حوزه بحث خواهد شد.

رویداد «FinWay» به عنوان رویدادی آموزشی در حوزه آموزش فناوری‌های مالی (فین‌تک) و در قالب ده کارگاه تخصصی در طی پاییز سال ۹۸ در حال برگزاریست. این رویداد جامع آموزشی با معرفی و تشریح مفاهیم و عناصر مرتبط با حوزه فین‌تک، به معرفی و تحلیل پیشران‌ها و فناوری های محوری و نمونه‌کاوی کسب و کارهای مطرح فین‌تک در دنیا می‌پردازد و با تحلیل روندهای فناوری‌های مالی در جهان و ایران به تشریح فرصت‌ها و چالش‌های توسعه این حوزه در کشور می‌پردازد.

هدف از برگزاری این رویداد، معرفی جامع بخش‌های مختلف حوزه فناوری‌های مالی به شرکت‌کنندگان از گروه‌های مختلفی همچون دانشجویان، کارآفرینان، فعالین صنعت مالی، مشاورین، متخصصان و دیگر علاقه‌مندان می‌باشد. شرکت‌کنندگان می‌توانند با شرکت در این رویداد با جدیدترین نوآوری‌ها و فناوری‌ها در حوزه خدمات مالی آشنا شده و توانایی و دانش خود را برای فعالیت در این حوزه ارتقا دهند.

این رویداد از ۱۰ کارگاه آموزشی با عناوین زیر تشکیل شده است:

 

۱-کارگاه جامع FinTech – جلسه اول

۲- کارگاه جامع FinTech – جلسه دوم

۳- کارگاه BankTech

۴- کارگاه PayTech0

۵- کارگاه WealthTech

۶- کارگاه LendTech

۷- کارگاه LendTech

۸- کارگاه CryptoCurrency

۹- کارگاه PFM

۱۰- کارگاه RegTech

 

در طول رویداد، ضمن آموزش هر کدام از مباحث بالا، شرکت‌کنندگان قادر خواهند بود با بهره‌مندی از حضور متخصصین و صاحب نظران حوزه‌های مختلف فین‌تک و با شنیدن داستان کسب وکارهای حوزه فین‌تک از زبان مدیران استارتاپ‌های موفق این حوزه، با چالش‌ها و فرصت‌های کسب و کارهای فین‌تک در ایران آشنا شوند.

کد تخفیف ثبت نام:

جهت ثبت نام کارگاه دوم به نشانی evand.com/events/fintech2-workshop مراجعه نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تمامی کارگاه ها به نشانی FinWay.ir مراجعه نمایید.

fintech

 

همچنین مطالعه کنید:

کرونا موجب شد ثروتمندان جهان فقیر شوند

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از اسپوتنیک به نقل از مقاله منتشر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *