صفحه اصلی / سیاسی / بین الملل / برگزاری جلسه کابینه رژیم صهیونیستی با محوریت ضدایرانی
Israel

برگزاری جلسه کابینه رژیم صهیونیستی با محوریت ضدایرانی

کسب و کار نیوز - نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در جلسه کابینه خود ادعاهایی درباره نقش ایران در منطقه مطرح کرد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، به نقل از شبکه صهیونیستی آی۲۴، رسانه‌های عبری گزارش دادند که جلسه کابینه بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به احتمال زیاد بر ایران به عنوان تهدیدی همیشگی و در حال گسترش علیه رژیم صهیونیستی متمرکز بوده است.

در جلسه کابینه، نتانیاهو به آن‌چه «تهدید امنیتی آشکار جمهوری اسلامی» در مواردی متعدد در هفته‌های اخیر خوانده شده، اشاره کرد.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی درباره ایران مدعی شد: شما جسارت و بی‌باکی ایران را خواهید دید و این واقعیت را که تنها عربستان سعودی نیست که با صراحت به آن حمله می‌کند.

ادعای حمله ایران به عربستان سعودی در حالی از سوی آمریکا و رژیم صهیونیستی مطرح می‌شود که تا کنون مدرکی در این باره ارائه نکرده‌اند و مقامات کشورمان نیز به طور قاطعانه آن را رد کرده اند.

علاوه بر این، پس از  وقوع حمله پهپادی گسترده انصارالله یمن به تاسیسات نفتی آرامکو واقع در شرقی‌ترین نقطه عربستان، مقامات آمریکایی و سعودی طی روزهای گذشته با ادعای اینکه آن‌ها نمی‌توانسته‌اند بدون کمک جمهوری اسلامی چنین عملیاتی را انجام دهند، تلاش دارند ایران را عامل این حمله معرفی کنند.

نتانیاهو در ادامه مدعی شد که ایران مسیرهای دریانوردی تجاری را مورد حمله قرار داده و از عراق، سوریه، لبنان و غزه به رژیم صهیونیستی با تسلیحاتی دقیق حمله می‌کند.

همچنین مطالعه کنید:

خروج سرمایه رمز ارزی از کشور

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، صحبت های مسئولان در حوزه رمزارزها در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *