صفحه اصلی / سرخط خبرها / اعلام وصول سؤال ۴ نماینده از ۳ وزیر در مجلس

اعلام وصول سؤال ۴ نماینده از ۳ وزیر در مجلس

کسب و کار نیوز - عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی سؤال ۴ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از ۳ وزیر دولت را اعلام وصول کرد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از تسنیم، علی‌اصغر یوسف‌نژاد عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی نوبت صبح امروز (یکشنبه، ۱۴ مهر) پارلمان موارد اعلام وصولی به این هیئت را قرائت کرد.

موارد اعلام وصولی توسط هیئت‌رئیسه مجلس به شرح زیر است:

**سؤال ملی محمدرضا ملکشاهی‌راد نماینده مردم خرم‌آباد و دوره از وزیر نیرو در خصوص اقدامات وزارت نیرو در زمینه حفاظت از حریم رودخانه‌ها و جلوگیری از ساخت و سازهای غیرقانونی.

**سؤال ملی سیده‌فاطمه حسینی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و  سیده حمیده زرآبادی نماینده قزوین، آبیک و البرز از وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص عدم نظارت و کنترل به منظور جلوگیری از تضییع حقوق خریداران خودرو و شرکت‌های قطعه‌ساز.

**سؤال ملی سیدناصر موسوی‌لارگانی نماینده مردم فلاورجان از وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص افزایش افسارگسیخته قیمت کالاهای اساسی و همچنین عمل نکردن در مورد وظایف ذاتی در حوزه بازرگانی.

**سؤال ملی ولی ملکی نماینده مشکین‌شهر از وزیر جهاد کشاورزی در خصوص علت به‌کارگیری افراد غیرمتخصص در رأس بنگاه‌های اقتصادی.

همچنین مطالعه کنید:

رضا الفت نسب

سبقت تورم از کرایه تاکسی های اینترنتی

یادداشت –  المان های گوناگونی همچون «تجمع مسافر»، «تجمع راننده»، «طول مسیر» و «ترافیک» باعث …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *