صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / خرید مانژوکیچ از یوونتوس
اوله گنار سولسشر

تصمیم جدید سولسشر:

خرید مانژوکیچ از یوونتوس

کسب و کار نیوز: به گزارش ‌میرر، اوله گنار سولسشر سرمربی منچستریونایتد قصد دارد با زیر پا گذاشتن سیاست‌های نقل و انتقالاتی خود در ماه ژانویه برای خرید ماریو مانژوکیچ از یوونتوس اقدام کند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, روزنامه انگلیسی میرر اعلام کرد سرمربی منچستریونایتد، اوله گنار سولسشر قصد دارد در ماه ژانویه با زیر پا گذاشتن سیاست نقل و انتقالاتی خود، برای خرید ماریو مانژوکیچ از یوونتوس اقدام کند. سولسشر از زمانی که به عنوان سرمربی یونایتد منصوب شده سیاست خود را استفاده از بازیکنان جوان و تشنه موفقیت تعریف کرده و تا کنون از خرید ستاره‌های نام‌دار خودداری کرده است.

با این‌حال، کسب نتایج ضعیف سولسشر را به این نتیجه رسانده که با فرا رسیدن فرصت نقل و انتقالات زمستانی این سیاست را کنار گذاشته و برای خرید مانژوکیچ اقدام کند. یونایتد در تابستان هم مذاکراتی برای انتقال مانژوکیچ با یووه انجام داده بود ولی این انتقال به سرانجام نرسید. ولی حالا سولسشر قصد دارد برای خرید این ستاره ۳۳ ساله اقدام کرده و او را هر طور شده به اولدترافورد منتقل کند.

قمار سولسشر در استفاده از بازیکنان جوان و آینده‌دار به ضرر او تمام شده و مصدومیت دو مهاجم اصلی او آنتونی مارسیال و مارکوس راشفورد او را مجبور کرده در خط حمله از میسون گرین‌وود ۱۷ ساله استفاده کند. سولسشر حالا امیدوار است ورود مانژوکیچ بتواند خط حمله شیاطین سرخ را سر و سامان بدهد.

همچنین مطالعه کنید:

رضا الفت نسب

سبقت تورم از کرایه تاکسی های اینترنتی

یادداشت –  المان های گوناگونی همچون «تجمع مسافر»، «تجمع راننده»، «طول مسیر» و «ترافیک» باعث …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *