صفحه اصلی / اصناف / صنعت طلا به سرمایه دولت نیازی ندارد

ایران جزو هفت کشور دنیا در صنعت طلا و جواهرات

صنعت طلا به سرمایه دولت نیازی ندارد

کسب و کار- رئیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر تهران گفت: در صنعت طلا و جواهرات هیچ پولی از دولت نخواهیم گرفت و به بیانی دیگر صنعت طلا به سرمایه دولت نیازی ندارد.

به گزارش کسب و کار نیوز، ابراهیم محمد ولی رئیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر در آیین افتتاحیه سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت فلزات گرانبها، طلا، سنگ‌های قیمتی، ساعت و ماشین آلات وابسته در اصفهان، اظهار کرد: درست است که مشکلات اقتصادی در کشور وجود دارند، اما باید از استان اصفهان که بخش عظیمی از صنعت کشور را در خود جای داده، حمایت کرد تا مشکلات عظیم اقتصادی کشور جبران شود.

وی ادامه داد: بهبود شرایط اقتصادی کشور با بهبود روند صادرات و واردات محقق می شود و از این دو طریق می‌توان ارزآوری برای کشور به همراه داشته باشیم. رئیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر تهران تصریح کرد: هنر و فرهنگ ایران صادر شده است و دنیا خواهان آن است، اما با وجود برخی از بروکراسی های اداری، این مهم اتفاق نیفتاده و به عقیده من در صورت تدوین سند تحول راهبردی، این مهم برای ما دست یافتنی خواهد بود. محمدولی تاکید کرد: هفت کشور در دنیا حرف اول را در صنعت طلا و جواهرات می‌زنند که ایران یکی از آنها است. در صنعت طلا و جواهرات هیچ پولی را از دولت نخواهیم گرفت و به بیانی دیگر صنعت طلا به سرمایه دولت هیچ نیازی ندارد.

همچنین مطالعه کنید:

خروج سرمایه رمز ارزی از کشور

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، صحبت های مسئولان در حوزه رمزارزها در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *