صفحه اصلی / اقتصادی / بانک / ۱۶۷ هزار گره گشایی در بانک کارگشایی فقط در ۵ ماه ابتدای سال

روابط عمومی بانک ملی ایران اعلام کرد

۱۶۷ هزار گره گشایی در بانک کارگشایی فقط در ۵ ماه ابتدای سال

کسب و کار نیوز - بانک کارگشایی به منظور رفع نیازهای فوری و ضروری متقاضیان، بیش از یک هزار و 700 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه در پنج ماه ابتدای سال جاری پرداخت کرده است.

بانک کارگشایی از واحدهای تابعه این بانک می باشد که جهت نیازهای ضروری متقاضیان در ازای ترهین طلاآلات، تسهیلات قرض الحسنه اعطا می کند.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک در مدت مذکور تعداد ۱۶۷ هزار و ۹۹۰ فقره تسهیلات قرض الحسنه به ارزش بالغ بر یک هزار و ۷۲۱ میلیارد ریال به متقاضیان تخصیص داده است.
همچنین تعداد ۲۷ هزار و ۵۶۶ فقره تسهیلات جعاله به ارزش دو هزار و ۲۹۳ میلیارد ریال پرداخت شده است.
بانک کارگشایی در سال گذشته نیز تعداد ۵۰۷ هزار و ۶۳۶ فقره تسهیلات قرض الحسنه به ارزش بیش از پنج هزار و ۱۷۳ میلیارد ریال و تعداد ۶۶ هزار و ۸۷۱ فقره تسهیلات جعاله به ارزش پنج هزار و ۴۵۳ میلیارد ریال پرداخت کرده است.
میزان تسهیلات قرض الحسنه برای هر نفر حداکثر یک فقره سند ۲۰ میلیون ریالی در ازای ترهین ۱۰۰ گرم طلا در هر قرارداد و تسهیلات جعاله تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال در ازای ترهین ۱۴۳ گرم طلا است.
مدت زمان باز پرداخت تسهیلات قرض الحسنه و جعاله کارگشایی در یک قسط و حداکثر تا یک سال است.
شعبه مرکزی بانک کارگشایی در میدان محمدیه تهران قرار دارد. برای اطلاع از آدرس شعب این بانک می توانید به سایت بانک ملی ایران مراجعه کنید.

همچنین مطالعه کنید:

بیانیه رسمی بانک ملی ایران درباره برخی فضاسازی های تخریبی علیه این بانک

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، متن بیانیه به این شرح است: به نام …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *