صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / برابر فولاد بدشانس بودیم
علی حمودی

علی حمودی:

برابر فولاد بدشانس بودیم

کسب و کار نیوز : کاپیتان پیکان می‌گوید در بازی با فولاد بدشانس بوده‌اند و می‌توانستند با برد زمین را ترک کنند که این‌گونه نشد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, علی حمودی مدافع و کاپیتان تیم فوتبال پیکان تهران درباره بازی با فولاد گفت: بازی خوبی انجام دادیم و می‌توانستیم در این دیدار گل بزنیم و پیروز میدان باشیم که شانس با ما یار نبود. فکر می‌کنم اگر شانس داشتیم در این دیدار پیروز می‌شدیم و تعداد گل‌مان در جدول نیز اضافه می‌شد اما خب یک امتیاز در اهواز و برابر فولاد نتیجه خوبی به حساب می‌آید.

وی که پیش از شروع مسابقه مورد استقبال ویژه فولادی‌ها قرار گرفته  و تشویق شده بود در این باره گفت: همیشه گفته‌ام که فوتبالم را مدیون فوتبال خوزستان هستم و از همه هواداران ممنونم که به من لطف داشتند. انشالله بتوانم روزی جواب محبت‌هایشان را بدهم و برایشان آرزوی موفقیت می‌کنم.

کاپیتان پیکان می‌گوید در بازی با فولاد بدشانس بوده‌اند و می‌توانستند با برد زمین را ترک کنند که این‌گونه نشد.تیم فوتبال پیکان با این تساوی در جدول پنج امتیازی شد و در رده یازدهم قرار گرفت و خط حمله آن پس از نساجی با ده گل زده در رده دوم از این حیث قرار گرفت.

همچنین مطالعه کنید:

حذف روزمزدها از لیست حمایتی دولت

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، در این بین دولت اعلام کرده که …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *