صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / وعده رئیس فیفا؛ حضور زنان ایرانی در ورزشگاه
رئیس فیفا

وعده رئیس فیفا؛ حضور زنان ایرانی در ورزشگاه

کسب و کار نیوز: جانی اینفانتینیو، رئیس فیفا، در حاشیه مراسم بهترین های سال عنوان کرد که فدراسیون فوتبال ایران قول حضور زنان در ورزشگاه را به او داده است.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, مراسم بهترین های فیفا امشب یک حسن ختام جالب داشت و آن هم صحبت های جانی اینفانتینو در مورد حضور زنان ایرانی در ورزشگاه بود.

جانی اینفانتینو بعد از اهدای جایزه لیونل مسی در مورد ورود بانوان به استادیوم های ایران گفت: جام جهانی بانوان یک موفقیت چشمگیر بود و در بهترین زمان رخ داد.بیش از یک میلیارد تماشاگر در سراسر جهان و نه تنها فرانسه فوتبال زنان را کشف کردند. بازیکنان ورزشکار زن با تکنیک و با اشتیاق زیادی بازی می کنند. من از صمیم قلب بسیار خوشحالم، این تابستان نقطه شروع و آغاز یک تغییر است. ما می خواهیم برای برگزاری مسابقات بیشتر سرمایه گذاری کنیم.

سرمربی تیم ملی ایران امشب با ما است. فوتبال در آن کشور وجود دارد اما زنان نمی توانند برای دیدن بازی ها به استادیوم بروند و ما در تلاش هستیم این شرایط را تغییر دهیم. فدراسیون فوتبال در ایران به ما می گوید این شرایط تغییر خواهد کرد، بازی بعدی ایران اولین دیداری خواهد بود که زنان می توانند به استادیوم ها بروند. ”

حالا با این اظهار نظر ها باید منتظر واکنش فدراسیون فوتبال ماند و دید این قضیه در نهایت چگونه ختم به خیر خواهد شد.

همچنین مطالعه کنید:

تولید

سایه سنگین کرونا بر تولید

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، سال پیش ‌رو در شرایطی سال «جهش …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *