صفحه اصلی / اقتصادی / اقتصاد کلان / رئیس سازمان خصوصی‌سازی: هپکو ۵ مشتری دارد
hepco

رئیس سازمان خصوصی‌سازی: هپکو ۵ مشتری دارد

کسب و کار نیوز - رئیس سازمان خصوصی‌سازی گفت‌: فردا جلسه هیات واگذاری خصوصی‌سازی برگزاری و از میان مشتریان، ‌مدیریت جدید هپکو اراک مشخص می‌شود.

علیرضا صالح رئیس سازمان خصوصی‌سازی در مورد آخرین اقدامات انجام شده برای شرکت هپکو اراک اظهار کرد: روز گذشته رئیس‌جمهوری دستور رسیدگی به مشکلات کارگران شرکت هپکو را دادند و براین اساس سازمان خصوصی‌سازی در این زمینه ورود کرده و قرار است فردا دوشنبه هیات واگذاری خصوصی‌سازی با حضور تمامی اعضا این مسئله را بررسی و مشکل حل شود.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از فارس، معاون وزیر اقتصاد و رئیس سازمان خصوصی‌سازی با بیان اینکه امروز نیز جلسه‌ای با چند مشتری جدید به منظور مدیریت شرکت هپکو برگزار می‌شود، گفت: درحال‌حاضر ۴تا ۵ مشتری برای رقابت و واگذاری مدیریت رقابت می‌کنند و هر شرکتی که بیشترین تعهد را متقبل شود و ملاحظات سازمان را در نظر بگیرد می‌تواند مدیریت هپکو را در اختیار داشته باشد.

وی افزود: فردا شب تکلیف مشکلات و مدیریت شرکت هپکو اراک و کارگران آن مشخص خواهد شد.

بنا بر این گزارش، دیروز سید علی آقازاده، استاندار مرکزی، از ابلاغ دستور رئیس‌جمهوری مبنی بر اقدام فوری در خصوص موضوع فسخ قرداد باشرکت هیدرواطلس (سهامدار عمده هپکو) توسط سازمان خصوصی‌سازی به منظور رفع مشکلات شرکت هپکو خبر داد.

براساس این گزارش، نمایندگان وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان برنامه و بودجه کشور، وزارت دادگستری، مجلس شورای اسلامی، اتاق تعاون مرکزی جمهوری اسلامی ایران و اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران اعضای هیات واگذاری خصوصی‌سازی محسوب می‌شوند.

همچنین مطالعه کنید:

مرتضی افقه

ناتوانی دولت در کنترل قیمت ها

دولت به دلیل دسترسی به ارز، تنها کاری که می توانسته است انجام دهد، این …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *