صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / بعد از گل اول شیرازه تیم از هم پاشید
مارکو جامپائولو

مارکو جامپائولو:

بعد از گل اول شیرازه تیم از هم پاشید

کسب و کار نیوز: مارکو جامپائولو سرمربی آث میلان بعد از شکست تیمش در دربی شهر میلان مقابل اینتر، از بازی مردد تیمش انتقاد کرد و تجربه بیشتر اینتر را عامل پیروزی این تیم در دربی دانست.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, بعد از آنکه آث میلان با هدایت مارکو جامپائولو در اولین دلا مادونینای فصل در مقابل رقیب همشهری‌اش اینتر میلان با نتیجه ۲-۰ شکست خورد، جامپائولو از بازی تیمش در این مسابقه که از آن با عنوان بازی مردد یاد کرد انتقاد کرده و گفت تجربه بیشتر اینتر باعث شد نراتزوری بتواند در این دربی به پیروزی دست یابد.
جامپائولو در پایان بازی به خبرنگاران گفت:” تحلیل من این است که ما بازی را با تردید شروع کردیم ولی بعد از ۱۵ دقیقه جا افتادیم و بهتر شدیم. اینتر نسبت به ما تجربه بیشتری داشت ولی ما تا قبل از نیمه اول موفق شدیم این فاصله را پر کنیم تا تجربه کمترمان کمتر به چشم بیاید”.
سرمربی میلان در ادامه گفت:” از اینکه بعد از دریافت گل اول به گل آنها واکنشی احساسی نشان دادیم ناراحت شدم. واکنش ما بد و به هم ریخته بود و من از این نوع بازی کردن‌ها اصلا خوشم نمی‌آید”.
جامپائولو در ادامه اظهاراتش اضافه کرد:” بازیکنان ما به مناطقی از زمین می‌رفتند که قرار نبود آنجا حضور داشته باشند. برای همین وقتی توپ را از دست می‌دادیم، شکاف‌هایی بوجود می‌آمد که کسی پوشش‌شان نداده بود. از شجاعتی که بچه‌‌های ما برای حمله کردن نشان می‌دادند خوشم می‌آمد ولی ما شکل تیمی‌‌مان را از دست دادیم”.

همچنین مطالعه کنید:

حذف روزمزدها از لیست حمایتی دولت

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، در این بین دولت اعلام کرده که …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *