صفحه اصلی / کارآفرینی / اخبار و رویدادهای کارآفرینی / لزوم ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی در سال رونق تولید

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی تاکید کرد

لزوم ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی در سال رونق تولید

کسب و کار نیوز - رئیس کل دادگستری خراسان رضوی و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان، بر رفع موانع تولید و ایجاد اشتغال در واحدهای صنعتی تاکید کردند.

مسعود مهدی زاده مقدم در دیدار با رئیس کل دادگستری خراسان رضوی، اظهار کرد: در استان ۴۹ شهرک و ناحیه صنعتی مصوب داریم که در ۴۰ شهرک واگذاری زمین انجام می شود و بقیه در حال آماده سازی برای سرمایه گذاران بوده و همچنین ۴۶ درصد این واحدها به لحاظ تعداد، ۲۳ درصد سرمایه گذاری و ۳۸ درصد اشتغال استان در شهرک‌ها و نواحی صنعتی است و با سیاست های تشویقی و تخفیف هایی که برای سرمایه گذاران صورت گرفته، ایجاد جذابیت شده تا سرمایه گذاران بیشتری به شهرک‌ها و نواحی صنعتی ورود پیدا کنند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایلنا، وی با اشاره به حمایت های قضایی دادگستری از صاحبان صنایع، افزود: حمایت های همه جانبه دستگاه قضایی استان از صنعتگران باعث شده برای واحدهای صنعتی و تولیدی در روند توسعه صنعتی، فرصت سازی شود و آنها به بهترین شکل ممکن بهره گیری کنند و نیز واحدهایی که مشکلاتی داشتند رفع شده و به سمت پیشرفت و رشد اقتصادی حرکت کنند.

مهدی زاده مقدم ادامه داد:  صنعتگران دیگر دغدغه ای برای مسائل حقوقی خود ندارند زیرا در کوتاه ترین زمان ممکن مشکلات آنها توسط دستگاه قضایی حل شده و امنیت خاطر برایشان فراهم آمده و این مهمترین مسئله در روند پیشبرد طرح های اقتصادی یک صنعتگر و سرمایه گذار است  ضمن آنکه تمامی ارکان نظام در استان همت و تلاش بسیاری را برای رفع مسایل تولیدکنندگان به عنوان جهادگران اقتصادی بکار بسته اند.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، خاطر نشان کرد: امسال دو وظیفه اصلی خود را که تأمین زیرساخت ها برای شروع سرمایه گذاری و تمهید و تسهیل امور صنایع کوچک بوده را بر اساس اهداف رونق تولید برنامه ریزی کردیم و نیز سه برنامه ویژه که کلینیک کسب و کار، نهضت ساخت داخل و توسعه بازار و فروش واحدهای صنعتی و تولیدی بوده را از ابتدای سال در دستور کار قرار دادیم و  از تمام ظرفیت ها برای پیشبرد اهداف در این زمینه ها در جهت ایجاد و توسعه تولید و اشتغال استفاده کردیم.

در ادامه رئیس کل دادگستری خراسان رضوی، بیان کرد: نگاه دستگاه قضایی به موضوع تولید و اشتغال و نیز فعالیت های صنعتی نگاه حمایتی بوده و در این راستا حمایت های مؤثر قضایی نیز در استان به انجام رسیده است.

غلامعلی صادقی افزود: تولید و اشتغال و مسائل صنعتگران و کارآفرینان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و تمام مسائل در این حوزه ها با دقت بررسی و رصد می شود.

وی با اشاره به لزوم ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی در سال رونق تولید، خاطر نشان کرد: یکی از الزامات امسال ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی بوده و بر همین اساس صحت، دقت و سرعت در تمامی فرآیندهای رسیدگی در حوزه صنعت سرلوحه تصمیم گیری ها و اقدامات دستگاه قضایی است و با صیانت از سرمایه گذاری قانونی و حمایت از صنعتگران و کارآفرینان، آنها را در مسیر تولید یاری می کنیم و البته تلاش جهادی در شرایط جنگ اقتصادی از تمامی دستگاه های اجرایی مورد انتظار است.

همچنین مطالعه کنید:

حمید دیهیم

شرط ضد تورمی بودن رشد بورس

سرمقاله-  بنابراین اشکال در طرز استفاده از منابع مالی جذب شده است نه ورود نقدینگی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *