پنج شنبه , ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / هنوز با مسی و سوارز هماهنگ نیستم
آنتوان گریزمان

آنتوان گریزمان:

هنوز با مسی و سوارز هماهنگ نیستم

کسب و کار نیوز: آنتوان گریزمان معتقد است هنوز به زمان بیشتری برای تطابق با سبک بازی بارسلونا نیازمند است.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, آنتوان گریزمان امشب در مصاف با دورتموند شب درخشانی را پشت سر نگذاشت و تقریبا نتوانست کار خاصی انجام دهد. او در نیمه اول یک بخت گلزنی داشت که با دخالت متس هوملس توپ راهی کرنر شد. در نیمه دوم با ورود مسی به زمین، برای اولین بار شاهد حضور مثلث مسی، سوارز و گریزمان در زمین بودیم ولی به نظر این مثلث هنوز به زمان بیشتری برای هماهنگی نیازمند است.

ستاره فرانسوی بارسا در مورد تساوی برابر دورتموند گفت:« تراشتگن یک پنالتی مهار کرد و سیوهای خوب دیگری هم داشت. مقابل دروازه دورتموند عملکرد خوبی نداشتیم و در بازی های بعدی باید از این حیث بهتر شویم. باید بیشتر کار کنیم ولی در نهایت یک امتیاز از زمین دورتموند هم ارزش بالایی دارد.
بازی های خارج از خانه در لیگ قهرمانان همیشه متفاوت است. هواداران دورتموند به حریف فشار زیادی تحمیل می کنند و دورتموند در زمین خودش با اعتماد به نفس بالایی بازی می کرد. در چنین جوی موقعیت های گل زیادی نداشتیم و این طبیعی بود.»
گریزمان ادامه داد:« این دومین ماه حضورم در بارسا است و هنوز باید به سبک بازی این تیم عادت کنم. باید به هماهنگی بیشتری با مسی، سوارز و دمبله برسم و حرکات شان را پیش بینی کنم. همینطور آنها باید به شناخت بیشتری نسبت به من برسند. باید در زمین متحد باشیم.»

همچنین مطالعه کنید:

کمک هواوی برای جلوگیری از شیوع کووید۱۹ در هند

به گزارش کسب و کار نیوز، هند اعلام کرد ۱۰۷۱ نفر در این کشور به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *