صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / تست نهایی مهاجم استقلال برای دربی
 شیخ دیاباته

تست نهایی مهاجم استقلال برای دربی

کسب و کار نیوز : مهاجم اهل مالی استقلال برای حضور در دربی 90 پایتخت روز جمعه در تست نهایی شرکت می کند تا وضعیت مصدومیتش چک شود.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, شیخ دیاباته دربازی با نفت مسجدسلیمان یک بار دیگر آسیب دید تا سریال بدشانسی های او در این فصل کامل شود. مهاجم اهل مالی که استراماچونی حساب خاصی روی درخشش او به عنوان تنها مهاجم نوک حاضر در اردوی آبی ها باز کرده بود این بار از ناحیه قفسه سینه آسیب دید تا بالاجبار در همان نیمه نخست زمین را ترک کند.
تست ها و آزمایشات پزشکی از این مهاجم تنومند نشان داد دنده های او دچار شکستگی نشده اما ضربه وارد شده به قدری سنگین بوده که بین دو دنده اصلی او در قسمت چپ قفسه سینه ورم شدیدی ایجاد شده و تنها با استراحت و فیزیوتراپی مشکل حل خواهد شد. همین امر حضور دیاباته در دربی را مبهم کرد اما تلاش پزشکان برای رساندن او به بهبودی ادامه پیدا کرد.
آخرین خبر از این بازیکن نشان می دهد روز جمعه در آخرین تمرین جدی و تاکتیکی استقلالی ها، تست نهایی از شیخ دیاباته گرفته خواهد شد تا تکلیف بودن یا نبودن در بازی روز یکشنبه مشخص شود. مسلما غیبت او می تواند ضربه مهلکی به برنامه های تاکتیکی استراماچونی وارد کند.

همچنین مطالعه کنید:

کرونا

تولید «گیت ضدعفونی پرسنل» برای محافظت از کادر درمانی در مقابل ویروس کرونا

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از پارک فناوری پردیس، افشین ناصری با …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *