صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / اینترمیلان به دنبال جذب اریکسن در ماه ژانویه
کریستین اریکسن

اینترمیلان به دنبال جذب اریکسن در ماه ژانویه

کسب و کار نیوز : اینترمیلان در صورتیکه کریستین اریکسن تا ماه ژانویه قراردادش را با تاتنهام تمدید نکند برای جذب او اقدام خواهد کرد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, کریستین اریکسن، ستاره دانمارکی تاتنهام در تابستان جاری تمایل زیادی برای جدایی از این تیم و پیوستن به رئال مادرید داشت. اما در نهایت این انتقال انجام نشد تا او دست‌کم تا ماه ژانویه در لندن ماندگار شود. اریکسن تا این لحظه از تمدید قرارداد خود با تاتنهام سر باز زده و حالا رسانه‌های انگلیسی می‌گویند اگر تا ماه ژانویه قرارداد اریکسن با تاتنهام تمدید نشود، اینتر میلان او را به عنوان یکی از هدفهای خود در ماه ژانویه تعیین کرده است.
بر اساس این گزارشها آنتونیو کونته، سرمربی اینتر به مدیران این باشگاه اعلام کرده که قصد دارد در ماه ژانویه اریکسن را به سن‌سیرو منتقل کند.
تاتنهام در طول تابستان به اریکسن پیشنهاد داد که قرارداد او را تمدید کرده و دستمزد جدید ۲۰۰هزار پوند در هفته به ستاره دانمارکی پیشنهاد داد ولی اریکسن که مصمم بود این تیم را ترک کرده و راهی رئال مادرید شود حتی از مذاکره با این باشگاه درباره شرایط جدید خودداری کرد.
اریکسن چون سال آخر قرارداد خود با تاتنهام را پشت سر می‌گذارد طبق قانون می‌تواند از ماه ژانویه با باشگاه‌هایی دیگر وارد مذاکره شده و تابستان آینده به عنوان بازیکن آزاد تاتنهام را ترک کند. این احتمال وجود دارد که اینتر در ماه ژانویه او را به صورت قرضی در اختیار بگیرد تا با شروع تابستان آینده قراردادش را دائمی کند.

همچنین مطالعه کنید:

online store

اقبال مردم به خرید آنلاین

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، چند روزی است سر و کله کرونا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *