صفحه اصلی / اقتصادی / بانک / سکه ۴۰ هزار تومان گران شد
seke

سکه ۴۰ هزار تومان گران شد

یک کارشناس بازار طلا و سکه اظهار داشت: از صبح امروز با افزایش ۵ دلاری اونس جهانی و افزایش نرخ دلار تا ۱۱۴۲۰ تومان، نرخ انواع سکه و طلا نیز صعودی بوده است.

به گزارش کسب و کارنیوز، محمد کشتی‌آرای در مورد آخرین وضعیت بازار طلا و سکه گفت: قیمت انواع سکه تا اواسط روز گذشته به دلیل کاهش نرخ دلار روند کاهشی داشت که از صبح امروز با افزایش ۵ دلاری اونس جهانی و افزایش نرخ دلار تا ۱۱۴۲۰ تومان، نرخ انواع سکه و طلا نیز صعودی بوده است.

وی ادامه داد: اما در مجموع تقاضا و سطح معاملات به دلیل ورود ماه محرم کاهش داشته است. همچنین در حال حاضر حباب تمام‌سکه صفر و حباب سکه‌های دیگر نیز در حال کاهش است.

این کارشناس بازار طلا و سکه با اشاره به آخرین انواع سکه و طلا گفت: در حال حاضر نرخ هر قطعه سکه تمام با طرح جدید ۴ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان است که نسبت به روز گذشته ۴۰ هزار تومان افزایش داشته است. همچنین نرخ هر قطعه سکه تمام با طرح قدیم ۴ میلیون و ۶۰ هزار تومان ، نیم سکه ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و سکه های گرمی نیز ۹۳۰ هزار تومان است.

به گفته کشتی‌آرای هر مثقال طلا با افزایش ۱۰ هزار تومانی یک میلیون و ۷۹۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۴۱۳ هزار و ۹۰۰ تومان است.

همچنین مطالعه کنید:

Knowledge base

تشکیل دانش‌بنیان‌ها درگیر قوانین دست‌وپاگیر

مینا حسینی  به گزارش کسب و کار نیوز، در همین رابطه رئیس مرکز شرکت‌ها و موسسات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *