صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / برگزاری اردوی بعدی تیم‌ملی فوتسال با بازیکنان اصلی
فوتسال

ناظم‌الشریعه:

برگزاری اردوی بعدی تیم‌ملی فوتسال با بازیکنان اصلی

کسب و کار نیوز : محمد ناظم‌الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان گفت که اردوی بعدی این تیم با حضور بازیکنان اصلی تیم ملی برگزار خواهد شد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, محمد ناظم‌الشریعه درباره اردوی فعلی تیم ملی فوتسال در مرکز ملی فوتبال گفت: اردوی خوبی را برگزار کردیم و پس از این اردو تنها یک اردوی دیگر تا پیش از حضور در تورنمنت آستاراخان در پیش داریم.
وی ادامه داد: در شرایطی که تمام بازیکنان درگیر حضور در مسابقات بین‌المللی قهرمانی آسیا و تورنمنت بین قاره‌ای بودند، ترجیح دادیم که این اردو را با حضور بازیکنان جوان برگزار کنیم و از نظر تاکتیکی روی آنها تأثیر بگذاریم. این اقدام، مهمترین تأثیر برگزاری این اردوست و البته دو سه بازیکن خوب و باتجربه مانند احمد اسماعیل‌پور و محمدرضا سنگ‌سفیدی را هم به این اردو دعوت کردیم.
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت: اردوی بعدی تیم ملی فوتسال را ۲۷ شهریور و پس از بازی‌های لیگ برتر برگزار می‌کنیم. در این اردو بازیکنان اصلی تیم ملی حضور خواهند داشت. البته زمان کافی در اختیار نداریم، اما در تلاش هستیم که با برنامه‌ریزی مناسب، ریکاوری خوبی صورت بگیرد و با آمادگی نسبی در تورنمنت آستاراخان حاضر شویم.

همچنین مطالعه کنید:

بیکاران کرونا در انتظار مقرری ۸۲۵ هزار تومانی

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، در چهار ماهی که از بحران کرونا …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *