صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / برای صحبت راجع به قهرمانی زود است
دیگو سیمئونه

دیگو سیمئونه:

برای صحبت راجع به قهرمانی زود است

کسب و کار نیوز: دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید بعد از پیروزی تیمش مقابل ایبار عملکرد شاگردانش را تحسین کرده ولی می‌گوید اتلتیکو نباید به خود غره بشود.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, اتلتیکو مادرید دیروز موفق شد ایبار را با نتیجه ۳-۲ شکست دهد تا تنها تیمی باشد که در فصل جدید لالیگا از سه بازی اول خود همه امتیازهای ممکن را بدست آورده است. دیگو سیمئونه بعد از بازی از عملکرد شاگردانش تمجید کرده ولی می‌گوید امروز صحبت از مدعی قهرمانی بودن اتلتیکو در لالیگا زودهنگام بوده و این تیم نباید به خود غره بشود.
سیمئونه بعد از پیروزی دیروز شاگردانش و در آستانه تعطیلی موقت لالیگا برای حضور بازیکنان در رقابتهای ملی در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره اینکه آیا اتلتیکو مدعی قهرمانی لالیگا است گفت:” نه، ما بازیکنان جدید زیادی داریم و در حال ساختن تیم هستیم”.
سرمربی اتلتیکو در ادامه گفت:” بازیکنان زیادی که تازه به ما ملحق شده‌اند در حال عادت کردن به سیستم اتلتیکو هستند. عادت کردن به نحوه کار ما در این تیم. ما باید پیروز شویم، پیروزی و پیروزی. ما امسال سه مدافع جدید داریم و مسئولیت سنگینی به عهده من است. هشت بازیکن ما را ترک کرده‌اند و هشت بازیکن جدید به ما اضافه شده‌اند”.
سیمئونه در ادامه گفت:” همه در اتلتیکو به شدت هیجان‌زده هستند ولی ما باید آرامش خودمان را حفظ کنیم و به کار و تلاش ادامه بدهیم”.

همچنین مطالعه کنید:

بیکاران کرونا در انتظار مقرری ۸۲۵ هزار تومانی

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، در چهار ماهی که از بحران کرونا …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *