صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / منچستریونایتد تجربه‌ی خوبی نبود
روملو لوکاکو

روملو لوکاکو:

منچستریونایتد تجربه‌ی خوبی نبود

کسب و کار نیوز: روملو لوکاکو می‌گوید نمی‌داند چرا دوران حضورش در منچستریونایتد موفقیت‌آمیز نبوده ولی از این باشگاه انگلیسی به خاطر فرصتی که در اختیارش گذاشته قدردان است.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, روملو لوکاکو، مهاجم نروژی که در تابستان ۲۰۱۶ باقراردادی به مبلغ ۹۱ میلیون دلار از اورتون راهی منچستریونایتد شد در این تیم نتوانست در حد انتظار بدرخشد و در تابستان جاری سرانجام اولدترافورد را ترک کرده و راهی اینترمیلان شد. لوکاکو می‌گوید نمی‌داند چرا دوران حضورش در یونایتد موفقیت‌آمیز نبوده ولی با اینحال از این باشگاه به خاطر فرصتی که در اختیارش گذاشته قدردان است.
لوکاکو در این باره گفت:” نمی‌دانم. سعی می‌کنم به عقب نگاه نکنم. من با توجه به گذشته‌ام کار بزرگی انجام دادم تا به اینجا برسم. هیچکس فکرش را هم نمی‌کرد من یک روز فوتبالیست حرفه‌ای شوم. من به خاطر تجربه‌ای که در منچستریونایتد داشتم قدردانم. البته تجربه خوبی نبود چون ما نتوانستیم قهرمان شویم ولی من می‌خواستم با آن باشگاه به جامهای قهرمانی برسم. ولی آنها به من فرصت دادند و به این خاطر قدردانشان هستم”.
مهاجم بلژیکی در ادامه گفت:” من این فرصت را داشتم تا در یکی از بزرگترین باشگاه‌های دنیا بازی کنم و همیشه به آنها احترام خواهم گذاشت. در نهایت به این نتیجه رسیدم که اگر یونایتد را ترک کنم و تجربه متفاوتی را امتحان کنم برایم بهتر خواهد بود”.
لوکاکو همچنین با انتقاد از گری نویل که حرفه‌ای‌گری او را زیر سوال برده بود می‌گوید تحسین مربیان سابق او نشان می‌دهد نویل در اشتباه است.
لوکاکو در این باره گفت:” کسی نباید حرفه‌ای‌گری من را زیر سوال ببرد. من برای فوتبال زندگی می‌کنم و سعی می‌کنم برای بهتر شدن و پیشرفت کردن هر کاری که ممکن باشد را انجام بدهم. نویل می‌تواند راجع به آمادگی بدنی من صحبت کند ولی هیچوقت نباید حرفه‌ای بودنم را زیر سوال ببرد و بگوید من به اندازه کافی کار و تلاش نمی‌کنم. او نمی‌تواند چنین چیزی بگوید. همه مربی‌هایی که تا حالا با آنها کار کرده‌ام درباره من حرفهای خوبی زده‌اند و حرفه‌ای بودنم را تحسین کرده‌اند”.

همچنین مطالعه کنید:

لیگ تعطیل شود، خیلی چیزها به هم می‌ریزد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, حسین ابراهیمی در ارتباط با …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *