پنج شنبه , ۲۱ فروردین ۱۳۹۹
صفحه اصلی / اقتصادی / بانک / مراسم تودیع و معارفه اعضای هیات ‌مدیره بانک اقتصادنوین برگزار شد
bank

روابط عمومي بانک اقتصادنوين:

مراسم تودیع و معارفه اعضای هیات ‌مدیره بانک اقتصادنوین برگزار شد

کسب و کار نیوز - مراسم توديع و معارفه اعضاي هيات ‌مديره بانک اقتصادنوين برگزار شدآيين تجليل از اعضاي پيشين و معارفه اعضاي جديد هيات مديره بانک اقتصادنوين با حضور نمايندگان سهامداران عمده، اعضاي پيشين و جديد هيات ‌مديره، مديرعامل و ساير مديران ارشد اين بانک برگزار شد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در این مراسم علیرضا بلگوری مدیرعامل بانک، ضمن تشکر از اعتماد سهامداران و هیات ‌مدیره جدید در تثبیت تیم اجرایی و مدیریتی برای یک دوره دیگر، گفت: خوشبختانه با درایت سهامداران ارجمند و اعضای محترم هیات ‌مدیره فصل جدیدی از حرکت بانک اقتصادنوین به سمت تعالی و پیشرفت آغاز شده است. امیدواریم با وفاق، همدلی، انسجام و اتحادی که امروز در بانک حاکم است بتوانیم منشای تحولات بزرگ در نظام بانکی کشور باشیم.
او همچنین ضمن تشکر از اعضای پیشین هیات ‌مدیره بانک، گفت: در دوره قبل با وجود شرایط سخت توانستیم اقدام‌های زیرساختی بسیار خوبی در بانک انجام دهیم و خوشحالیم که اکنون مسیر حرکت بانک برای دستیابی به اهداف، هموارتر از گذشته است.
بلگوری حرکت بانک اقتصادنوین در مسیر حرفه‌ای و استاندارد را از اصول غیرقابل تغییر آن برشمرد و افزود: تلاش می‌کنیم با حفظ حقوق همه ذی‌نفعان اعم از سهامداران، سپرده‌گذاران و کارکنان ضمن تحقق اهداف عالی بانک، نقشی سازنده در توسعه اقتصادی کشور داشته باشیم.
مدیرعامل بانک اقتصادنوین خوش‌نامی و اعتبار این بانک را نتیجه تلاش موسسان، مدیران پیشین و همه کارکنان آن دانست و گفت: امیدواریم با حمیت و تلاش بیشتر، این میراث ارزشمند را به جایگاه شایسته‌تری در نظام بانکی کشور برسانیم.
در ادامه این مراسم دکتر سدیدی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی، ضمن تبریک به اعضای جدید و تشکر از اعضای پیشین هیات ‌مدیره این بانک گفت: هیات ‌مدیره بانک، نماینده و امانتدار دارایی تمام سهامداران و صیانت ‌کننده و توسعه ‌دهنده دارایی سپرده‌گذاران و موظف به انجام امور به بهترین شکل بوده و این از اصول و بدیهیات علم اقتصاد، مدیریت بنگاه و حاکمیت شرکتی است.
او افزود: هر سازمانی هویت و فرهنگ منحصربه‌فرد خود را دارد که این هویت در طول زمان و با تلاش تک‌تک کارکنان شکل گرفته و همه مکلف به صیانت از آن هستند.
دکتر سدیدی ظرفیت‌ها و مزیت‌های رقابتی بانک اقتصادنوین را بسیار امیدوار کننده توصیف کرد و گفت: خوشبختانه هیات مدیره جدید از ریشه‌های مدیریتی بسیار قدرتمندی برخوردارند و در کنار نیروی جوان و پاکدستی مدیرعامل محترم می‌توانند با حل مشکلات و مسائل، بانک را به جایگاه مطلوب‌تری برسانند تا نخستین بانک خصوصی جمهوری اسلامی ایران مشعشع‌تر از گذشته در عرصه اقتصاد کشور بدرخشد.
در ادامه این مراسم، دکتر سیامک دولتی، رئیس پیشین هیات ‌مدیره، ضمن تبریک به اعضای جدید از زحمات اعضای پیشین قدردانی کرد و گزارشی از مهم‌ترین دستاوردهای هیات مدیره پیشین ارائه داد.
همچنین ایزدی، رئیس هیات ‌مدیره بانک نیز در این مراسم با تاکید بر نقاط قوت بانک اقتصادنوین در نظام بانکی کشور، اهم سیاست‌های هیات ‌مدیره در دوره جدید را تشریح کرد و گفت: هیات ‌مدیره جدید، صیانت از حقوق تمام سهامداران و مشتریان بانک را مهم‌ترین وظیفه خود می‌داند. او خوش‌نامی بانک اقتصادنوین و سرمایه انسانی منحصربه‌فرد آن را از اصلی‌ترین مزیت‌های این بانک دانست و ابراز امیدواری کرد با یک حرکت جمعی و تکیه بر ظرفیت‌های موجود، بانک اقتصادنوین بتواند کماکان طلایه‌دار بانکداری خصوصی در نظام بانکی کشور باشد.
گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات دکتر سیامک دولتی، نصرت‌الله شهبازی، نصرت‌الله روشن‌ضمیر، اصغر پورمتین و فرهاد عربلو به‌عنوان اعضای پیشین هیات ‌مدیره تقدیر شد و اعضای جدید، متشکل از محمدعلی ایزدی، علیرضا بلگوری، غلامحسین احمدی، مرتضی معیری و علی امانی به‌ صورت رسمی معرفی شدند.

همچنین مطالعه کنید:

نرخ رسمی یورو و پوند افزایش یافت

بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز(۱۹ فروردین) اعلام کرد که بر اساس …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *