صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / روزی که پادووانی ویلچرنشین شد
لئوناردو پادووانی

تلخ و شیرین های استقلال – فولاد

روزی که پادووانی ویلچرنشین شد

کسب و کار نیوز : رویارویی دو تیم مطرح تهران و اهواز در تمام سال های گذشته دستخوش اتفاقات بسیار زیادی بود که یکی از تلخ ترین آنها ویلچرنشین شدن مدافع محبوب برزیلی استقلالی ها از آب درآمد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, استقلال و فولاد امروز در حالی دومین بازی فصل خود را در ورزشگاه آزادی برگزار می کنند که هر دو تیم زخم خورده از شکست تلخ هفته اول برای جبران مافات و فرار از حواشی ویرانگر مقابل هم قرار خواهند گرفت.
این بازی شاید در نگاه اول تحت الشعاع رویارویی زودهنگام جواد نکونام کاپیتان سابق استقلال و تیم ملی با تیم محبوبش قرار بگیرد اما سوای از این اتفاق جالب می تواند یادآور خاطرات تلخ و شیرین بسیار زیادی برای دو طرف به خصوص آبی های پایتخت باشد. یکی از عجیب ترین در عین حال تلخ ترین خاطرات برای استقلالی ها به رویارویی دو فصل گذشته در اهواز برمی گردد جایی که مدافع برزیلی محجوب آبی ها سلامتی خود را از دست داد و ویلچرنشین شد.
لئوناردو پادووانی مدافع برزیلی که خود سابقه پوشیدن پیراهن فولاد را هم در کارنامه اش داشت به عنوان یکی از مردان کلیدی استقلال در ورزشگاه غدیر اهواز در صحنه ای که برای زدن توپ به هوا پریده بود با مصدومیت شدید از ناحیه گردن روبرو و برای همیشه ویلچرنشین شد. بازیکن برزیلی که در تیم وینفرد شفر به مهره ای اصلی تبدیل شده بود بعد از این حادثه ماه ها در بیمارستان اهواز زمین گیر شد و سرانجام بعد از مدتی طولانی به تهران بازگردانده شد.
این بازیکن که در هفته های گذشته با گله مندی از بی توجهی مدیران باشگاه استقلال در پرداخت مطالبات و هزینه های درمانش بار دیگر در کانون اخبار قرار گرفت امروز در حالی از هزاران کیلومتر دورتر از تهران شاهد رویارویی دو تیم سابق خود در فوتبال ایران خواهد بود که طرفداران استقلال هنوز خاطره تلخ مصدومیت آن روز این بازیکن محجوب برزیلی را از یاد نبرده اند.

همچنین مطالعه کنید:

حذف روزمزدها از لیست حمایتی دولت

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، در این بین دولت اعلام کرده که …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *