صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / کیفیت اینتر در بازی بعدی معلوم می‌شود
مارسلو بروزوویچ

مارسلو بروزوویچ:

کیفیت اینتر در بازی بعدی معلوم می‌شود

کسب و کار نیوز:مارسلو بروزوویچ، زننده اولین گل فصل اینتر در بازی دیروز این تیم می‌گوید باید منتظر عملکرد اینتر در بازی بعدی بود تا مشخص شود این تیم امسال یکی از شانس‌های اصلی قهرمانی هست یا نه.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, مارسلو بروزوویچ، ستاره خط میانی اینترمیلان که دیروز در اولین بازی نراتزوری در فصل جدید سری آ اولین گل تیمش را وارد دروازه لچه کرد تا در نهایت اینتر از این بازی با پیروزی ۴-۰ بیرون بیاید می‌گوید بعد از یک بازی، صحبت کردن درباره شانس قهرمانی اینتر کمی زود است و باید دست‌کم تا بازی بعدی مقابل کالیاری منتظر ماند و بعد از آن است که می‌توان اینتر را یکی از شانس‌های اصلی قهرمانی امسال سری آ دانست.
درحالیکه بعد از پیروزی دیروز اینتر خیلی‌ها معتقدند نراتزوری امسال تیمی است که می‌تواند بالاخره به حاکمیت مطلق یوونتوس در سری آ پایان دهد اما بروزوویچ معتقد است برای صادر کردن چنین احکامی نباید بیش از حد عجله کرد.
بروزوویچ بعد از بازی در گفتگو با رسانه‌ها در پاسخ به این سوال که آیا معتقد است اینتر امسال می‌تواند قهرمان اسکودتو شود گفت:” شاید بله. شاید هم نه. بعد از بازی بعدی خواهیم فهمید که اوضاع از چه قرار است. نمی‌دانم که اینتر امسال حس متفاوتی دارد یا نه. امشب هواداران زیادی به استادیوم آمده بودند. بعد از هفت هشت سال امروز شاهد هواداران خیلی زیادی بودیم. از همه متشکرم. بیائید امیدوار باشیم که ما در بازی‌های بعدی هم همینقدر خوب کار کنیم”.
بروزوویچ که در بازی دیروز اولین گل اینتر در دوران سرمربی‌گری کونته را به ثمر رساند در پاسخ به سوالهایی درباره گل خود در این بازی به شوخی گفت:” شاید به عنوان یک هافبک دفاعی باید بیشتر مراقب باشم ولی شوت خوبی زدم و توپ وارد دروازه شد”.

همچنین مطالعه کنید:

دوره‌های توانمندسازی فعالان گردشگری

شرکت ۱۵۹۴ نفر در دوره‌های توانمندسازی فعالان گردشگری هرمزگان

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از خبرگزاری میراث آریا, رضا برومند بابیان …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *