صفحه اصلی / استان ها / بهره برداری از طرح‌های هفته دولت در کیش
بهره برداری از طرح‌های هفته دولت در کیش

جزیره کیش؛

بهره برداری از طرح‌های هفته دولت در کیش

کسب و کار نیوز:همزمان با هفته دولت پنج طرح در حوزه‌های مختلف در جزیره کیش به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, خبرگزاری صدا و سیما مرکز کیش، روابط عمومی منطقه آزاد کیش اعلام کرد: این طرح ها که در بخش های گردشگری، عمرانی، دانش بنیان و صنعتی است فردا با حضور مسئولان کشوری به بهره برداری برسد.
مرکز نوآوری کیش اولین طرحی است که صبح فردا در جزیره کیش آغاز به کار می کند. قرار است این مرکز به محلی برای حمایت از طرح های دانش بنیان تبدیل شود که با اختصاص فضای فیزیکی به عنوان یک پیشران، شرکت های دانش بنیان را به خود جذب کند.
ساختمان اداری پلیس راهور کیش هم فردا کار خود را آغاز می کند. در سال های گذشته ساختمان اداری پلیس راهور کیش به دلیل کمبود فضای فیزیکی مشکلاتی را برای ساکنان و گردشگران بوجود آورده بود که با بهره برداری از مرکز جدید کار های اداری همچون تعویض پلاک، نقل و انتقالات . دیگر خدمات خودرویی و موتوری در ان انجام می شود.
برخی مشکلات در حوزه آنتن دهی تلفن همراه در جزیره و ناپایداری در دسترسی به اینترنت هم بالاخره مسوولان را به سمت اصلاح این مشکلات سوق داد.
عملیات اجرایی توسعه شبکه زیر ساخت فیبر نوری و احداث تونل ارتباطی جزیره طرحی است که فردا برای پایان دادن به مشکلات اینترنت و تلفن همراه در جزیره آغاز می شود.
شرکت کیش چوب در گذشته به عنوان یکی از شرکت های تولیدی فعال در زمینه ساخت ملزومات چوبی منزل فعالیت می کرد و به دلیل مشکلات اقتصادی و مدیریتی تقریبا نیمه تعطیل شد و قرار است فردا با حضور مسئولان دوباره فعالیت تولیدی خود را از سر گیرد.
شهر بازی پیشرفته کورش، بهره برداری از دو مجتمع مسکونی و لایروبی اسکله تجاری از دیگر طرح هایی است که فردا در جزیره به بهره برداری می رسند.
رونمایی از سند راهبردی سازمان منطقه آزاد کیش، رونمایی از نرم افزار های حقوق معاونت توسعه مدیریت، رونمایی از سامانه های عمرانی از دیگر حوزه هایی است که قرار است در هفته دولت در کیش برای خدمات به ساکنان جزیره ارائه شوند.

همچنین مطالعه کنید:

لیگ تعطیل شود، خیلی چیزها به هم می‌ریزد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, حسین ابراهیمی در ارتباط با …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *